Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leszbikus lányok barátnak?

Leszbikus lányok barátnak?

Figyelt kérdés
26 f vagyok és leszbikus lányokkal ismerkednék. :)

2021. okt. 19. 15:41
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Csak egy kérdés... Miért?
2021. okt. 19. 16:26
 2/25 A kérdező kommentje:
mert nem kell őket megb..szni :D :D :D létrejöhetne a vegytiszta fiú-lány barátság :D
2021. okt. 19. 16:36
 3/25 anonim válasza:
Ezzel le is írtad magad 😖
2021. okt. 19. 16:44
 4/25 A kérdező kommentje:
miért? :D miért olyan negatív az, ha nem akarom megdugni a lánybarátaimat? :D
2021. okt. 19. 16:52
 5/25 anonim válasza:
Másokat meg KELL baszni??
2021. okt. 19. 16:54
 6/25 anonim válasza:

2

"Mert nem kell őket megbaszni"


Mi az hogy kell? Miért kellene? Ezt úgy mondod, mintha a hetero lányokat kötelező lenne meg...ni. :d

2021. okt. 19. 17:19
 7/25 A kérdező kommentje:

Persze, persze, van biztosan kivétel, de hogy választékosan fejezzem ki magam, felhőtlen kapcsolatom hölgy barátaimmal számos esetben került a szexualitás súlyos igája alá.

Nos, mint férfitól elvárták, sőt evidensnek vették, hogy számomra is kedvező időtöltés egymás megismerése mélyebb szempontból. Fel sem merült, hogy nekem inkább jellemük, személyiségük szolgál időtöltésünk sziklaszilárd alapjául. Mivel ebből gyakori konfliktus rajzolódott ki, így arra gondoltam, mi lenne, ha célzottan olyan lányokat keresnék időtöltésre, kik saját nemükhöz vonzódnak. Így a kísértés fel sem merülne, viszont a minőségi s egymásra szánt idő, és a fiú-lány kapcsolat kvintesszenciája maradéktalanul érvényesülne. :3

2021. okt. 19. 17:20
 8/25 anonim válasza:
Te lenézed a nőket az írásod alapján! Ezen akadtunk fenn!
2021. okt. 19. 17:22
 9/25 A kérdező kommentje:
nem :D
2021. okt. 19. 17:28
 10/25 anonim válasza:

Én amiatt szeretek ilyen lányokkal ismerkedni, mert biztosra tudom, hogy nem lesz semmi. Tuti, hogy ő nem szeret belém, én pedig nem szeretek bele, hiszen tudom, hogy esélytelen. Esetleg lányok terén is jobban lehet velük beszélgetni. Persze nem elég az, hogy leszbi, hanem mellette legyen jófej is :)

Hasonlóan vágynék aszex lány barátra is, de ugye olyan lánnyal még csak nem is beszéltem :)

2021. okt. 19. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!