Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt zsidó srácok? 17/F.

Vannak itt zsidó srácok? 17/F.

Figyelt kérdés
Én magyar vagyok. De volna kedvem barátkozni zsidókkal is. (16-18 évesek)

2021. okt. 15. 23:32
 1/7 anonim válasza:

Magyar és zsidó, hogy függ össze?

Vannak magyar zsidók, lengyel zsidók, szerb zsidók, stb. A zsidó az egy vallás a magyar pedig nem.

2021. okt. 15. 23:46
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem én Római katolikus magyar vagyok. És magyar zsidót keresek. Mellesleg a zsidó egy nép is okos!
2021. okt. 15. 23:53
 3/7 anonim válasza:

Azért ez is milyen már, hogy némely emberek faj alapján tekintenek a másikra.


Az ember a fontos, mert minden ember egyedi.

2021. okt. 16. 03:59
 4/7 A kérdező kommentje:
#4 Nem mindenki, de bírom, hogy egyesek egy nemzetet ítélnek el! Miközben minden népben van rossz is meg jó is.
2021. okt. 17. 23:48
 5/7 anonim válasza:
Egyes, elég nehéz vallásként tekinteni egy olyan csoportra, aminek a 90%-a pestiesen szólva 4-6 nemzedék óta ateista. Sőt, akár kikeresztelkedett is, mégis kikutatott felmenői alapján begyűjtötték, és vonatra rakták...
2021. okt. 18. 00:08
 6/7 anonim válasza:
Ateisták és sátánsiták vannak főleg .. ja és sárkányisták.. (feleséggel) ..
2021. okt. 23. 14:01
 7/7 anonim válasza:

Az emberiség egy faj, a zsidóság viszont lehet etnikum (genetikai népcsoport) és vallás is. Vannak származásilag zsidók és vallásos zsidók is (utóbbiak általában származásilag is azok, de vannak betért prozeliták is).


Én származásilag vagyok zsidó (részben), vallásilag nem, de nem vagyok ateista sem. Kultúra szinten karácsonyt és hanukát ünneplem.


25F

2021. okt. 23. 18:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!