Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki érti ezt?

Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bár tudom, hogy hülyeség feltennem a kérdést, mert nagyeséllyel nem kapok választ, de mégis megteszem.

16 éves vagyok, van néhány barátom, de nincs senki, akiben tényleg meg tudnék bízni. Nagyon kevés ember van, akiben meg tudok bízni és meg tudok nyílni, ráadásul, ha valaki megismer, az előbb-utóbb biztos, hogy ott hagy. Nincs senki, aki értene és megértene. Már nem is hiszek benne, hogy valaha is találni fogok egy igazi barátot, pedig már nagyon vágyom rá, de nincs. Egyedül vagyok én és a problémáim és úgytűnik ez így marad. Tényleg elképzelhető lenne, hogy soha ne legyen senki, aki nem utál? Lehet, hogy ennyire borzalmas vagyok?



2021. okt. 8. 21:11
 1/10 anonim válasza:

Őszintén mondom, tudom mit érzel mert velem is ez van nekem is van bár barátom de egyikben sem bízok meg annyira, hogy bármi olyanról beszéljek egyikkel is


Ha szeretnél erről bővebben beszélni akkor irhatsz privátot


16 f

2021. okt. 8. 21:15
 2/10 anonim válasza:

én is csak megerősíteni tudom, hogy veled nincs semmi baj, ez az általános.

nem igazán fogsz találni olyan embert, aki számodra megfelelő, mert az egyik rétegnek nem számítanak már komolynak az emberi kapcsolatok, a másik része, aki szintén vágyik rá, de soha nem volt alkalma rá, az nem tudja, hogy kezdjen neki.


persze valószínű nem vígasztal, de a társaid 99%-ának ugyanígy nincs senkije, maximum a felszínen látszik úgy néhány embernél, hogy rengeteg barátjuk van.

2021. okt. 8. 21:33
 3/10 anonim válasza:

Most leírtál mindent, amit érzek...

Sajnos velem is ugyanez van, 16 éves vagyok, és nincs olyan, akivel tudnék beszélgetni a problémáimról, ugyanez lányok terén. Nem volt barátnőm, de érzem, nem is lessz. Tudom, nekem kellene változtatnom, de nem megy :/

2021. okt. 8. 22:26
 4/10 anonim válasza:
Nincs már igénye az embereknek a barátságra. Viszont te is nyiss, mert akinek van, de nem nyitsz felé, ott fog hagyni idővel.
2021. okt. 8. 22:28
 5/10 anonim válasza:

mit értesz ez alatt hogy ,,ha valaki megismer, az előbb-utóbb biztos, hogy ott hagy." mi az ami benned szerinted ilyet váltana ki?

am én is így vagyok ezzel, h nincs olyan aki barátom lenne v megbízhatnék megnyilhatnék elötte, elég szar érzés és helyzet sajnos :(

2021. okt. 9. 00:32
 6/10 anonim válasza:

Kár, hogy túlkoros vagyok már hozzád, mert amúgy én szívesen ismerkednék, barátkoznék veled :(

25/F

2021. okt. 9. 00:33
 7/10 anonim válasza:

Nekem is irhattok


17 F

2021. okt. 9. 05:39
 8/10 anonim válasza:
Nekem is lehet írni :) 20/l
2021. okt. 9. 17:36
 9/10 anonim válasza:

Számomra nem borzalmas vagy, hanem érdekes. Mindig is kerestem a meg nem értett embereket, de valahogy mindig elhaltak az ilyen ismerkedések. (Ebben én is hibás lehetek.) És közben én is egyedül maradtam, és meg is öregedtem.


Ne ess kétségbe, még fiatal vagy, alakul a személyiséged és a világlátásod. És találkozol még sok emberrel, akik között a lelki társadat is megtalálhatod előbb-utóbb.


30/f

2021. okt. 10. 21:27
 10/10 anonim válasza:

A sorokat olvasva én is magamra ismertem. :)

Írhattok nekem is, ha úgy adódik..

17/L

2021. okt. 22. 01:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!