Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne valakinek kedve?

Lenne valakinek kedve?

Figyelt kérdés
Egy olyan embert keresek, akivel időnként tudnék iszogatni, csakis saját szórakozásra. Amit tudni kell rólam, hogy utálom az összes alkohol ízét, egyedül az állapot miatt szoktam inni, tehát a pia teljesen mindegy micsoda. Úgy érzem részegen egy másik énem szabadul fel és minden sokkal jobb, ezt akarom átélni valakivel közösen. Nem vagyok alkoholista, szóval simán kibírok hosszabb időket is nélküle, viszont néha így előjön a vágy belőlem és szeretném újra megtapasztalni. Örülnék, ha lenne valaki, aki osztozik ebben. Ez a kiírás barátkozási céllal íródott, csak hogy tiszták legyünk. Köszi előre is annak, aki válaszol. 20/L, Budapest

2021. okt. 2. 01:00
1 2
 1/11 anonim válasza:

lenne kár h messze lakok :( , én se szeretem az alkoholok ízét általában

de van két olyan alkoholos ital amiben nem érezni szinte és azért van benne alkohol bőven

2021. okt. 2. 02:42
 2/11 anonim válasza:
Helló
2021. okt. 2. 04:18
 3/11 anonim válasza:

Nem hangzik rosszul, ilyen nyugis otthon iszogatós flashekre gondolsz vagy közteres szétcsapódásra? Nekem csak előbbi tetszik. :D

A természettel hogy állsz? Én jobban kedvelem mint az alkoholt.


22/F Bp

2021. okt. 2. 13:20
 4/11 George34 válasza:
Szóval keresel egy vagy több tagot hogy hozzanak neked piát, azt mint a hippik úgy "el vagytok", kösz nem, vegyél magadnak piát, kislány.
2021. okt. 2. 13:48
 5/11 anonim válasza:
Na már itt leszek egész dèlután írjál bátran!
2021. okt. 2. 13:49
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 Ki mondta, hogy másnak kell vennie piát? Ha azt sem tudod miről van szó, inkább ne röfögj itt, köszi.
2021. okt. 2. 13:55
 7/11 anonim válasza:

Haggyadmá!


Na na megyünk ?

2021. okt. 2. 14:03
 8/11 George34 válasza:
A disznok szoktak röfögni, de ez akkor sem illendő hogy itt hívogatsz el idegen fiúkat/férfiak egy parkba inni, ez olyan kb mint ha vásárólni hívnád el őket, azzal az örűggyel hogy te szeretsz vásárolni. S szívesen.
2021. okt. 2. 14:54
 9/11 anonim válasza:
A kérdés kamu.Írtam privátot,a mai napig nincs válasz.
2021. okt. 13. 19:41
 10/11 anonim válasza:
Nekem sem írt!
2021. okt. 13. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!