Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Biológiailag lány vagyok de...

Biológiailag lány vagyok de srácnak érzem magam és 24 éves vagyok.Barátnőt szeretnék. Van itt olyan aki barátkozna?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 08:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Itt látszik hogy tényleg sok a kamu csaj itt az oldalon.

Meg a sok egoista férfi.

2021. szept. 24. 08:54
 2/20 anonim válasza:

Hagynám ezt az oldalt a csába a helyedben.

A Redditen keress a magyar csoportban, ez itt csak dühöngő.

2021. szept. 24. 08:58
 3/20 anonim válasza:
Mi volt az egoizmus a válaszunkban? Nőként nőhöz vonzódsz, ergó, lezbikus hajlamaid vannak. Tökmindgy mi más van a toronyban. Bevallod ezt magadnak, de ha más vissza mondja akkor dől belőled ez a férfigyűlölő duma. Megértem, hisz képtelen vagy kialakítani egy normális, tartalmas kapcsolatot a másik nemmel, ezért neheztelsz rájuk. Láttuk a szegénységi bizonyítványod. Nem kellesz tovább erőlködnöd.
2021. szept. 24. 09:08
 4/20 anonim válasza:

Jelen esetben csak akkor lényeges, hogy minek érzed magadat, ha akarsz műtétet, bármi mást.

Ha lányként rádnézek és lánynak nézel ki akkor nem arra fogok gondolni, hogy pasi vagy. Ez nem a társadalom hibája, egyszerűen így működik az ember. Senki sem kezd el azon agyalni, hogy ott egy lány, de lehet, hogy ő nem lány, akkor heteroként összejönnék vele. Ahogy egy meleg is csak azt nézné, hogy minek néz ki és nem azt, hogy minek gondolja magát.

Szóval ha nem akarsz műtétet leszbikus vagy biszex lányt kell keresned, mert női tested van. Egy hetero lány sem fog úgy gondolni rád, hogy a pasija vagy.

2021. szept. 24. 09:48
 5/20 anonim válasza:

A barátnőt keresek/valaki barátkozna-e/ kérdések miért feltételezik rögtön a leszbikusságot?

A heteró lányoknak/nőknek (nekem is) vannak férfi barátai.

Sőt, jórészt férfiakkal beszélgetek itt is, mindenféléről, anélkül, hogy bárki félreértené a szitut.

2021. szept. 24. 13:41
 6/20 anonim válasza:
Rohadj meg én normálisan írok erre törlöd. Nehogy írjatok neki, elmebeteg.
2021. szept. 24. 13:57
 7/20 anonim válasza:
Nem ő törli, hanem az adminisztrátorok, ha valaki jelenti bármi miatt. Nem tudom, ki és miért gondolhatta problémásnak, hogy mit írtál.
2021. szept. 24. 14:00
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os nyugodj le.

Nem jelentettem semmit.

Persze egyből én vagyok a rossz.

2021. szept. 24. 14:41
 9/20 anonim válasza:
Pedig tényleg elmebeteg vagy ha lányként fiúnak érzed magad. Ha átakarnád magad műtteni akkor lehetne rád mondani, hogy transznemű vagy, de így, hogy még műtétet se akarsz mi a tököm vagy te? XD
2021. szept. 24. 14:43
 10/20 A kérdező kommentje:

9-es rengeteg olyan transznemű van aki nem műtetti át magát .

Például mert az egészsége nem engedi meg ezt.Vagy mert túl nagy folyamat és drága is.

Attól még ugyanúgy transznemű valaki ha nem akarja átoperáltatni magát.

Szerintem a te fejedbe van a gond hogy mindent megakarsz magyarázni,mikor nem értesz hozzá.

2021. szept. 24. 14:48
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!