Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Biszexuális lányok ismerkedni...

Biszexuális lányok ismerkedni valaki? L/18

Figyelt kérdés
Légyszí a "kamu" lányok hagyjanak, mert pár üzenetváltás után úgyis ki fog derülni az igazság, hogy ha kérek facebookot vagy instát. :D

2021. szept. 21. 09:28
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Szia. És akinek nincs fészbukja meg instája az kamu?
2021. szept. 21. 09:53
 2/30 anonim válasza:

Ezzel a két platformmal az a baj, hogy túlságosan beengedsz idegeneket a privát szférádba. Gondolok itt az ismerőskre, lakhelyre, munkahelyre, családtagokra. Konkrétan mindenre rá lehet majdnem keresni. Éppen ezert snapchatet szoktam megadni, ahol úgymond anonim maradok, viszont látszik az, ha galériából küld képet a másik vagy éppen most csinálta. Screenshotolni sem tudnak beszélgetéseket a tudtom nélkül... Na mindegy, ezt csak érdekesség képpen írtam ide, hogy én például bizalmatlan vagyok nagyon sokáig, így nem mindenki szereti ezeket használni.. De tényleg mindegy.

Egyébként 22 éves vagyok, ha gondolod és egyetértesz azzal, amit az imént írtam, akkor keress nyugodtan!

2021. szept. 21. 09:56
 3/30 anonim válasza:

#1

Szerintem a kérdező úgy érti, hogy sima heteró férfiak akik bi-nek adják ki magukat. s ebből itt azért nem kevés van gyakorin. Mert azért egy férfinak aki megjátssza magát nem lesz olyan közösségi oldala amin olyan nőről van kép amit nem mástól szedett le.

2021. szept. 21. 10:08
 4/30 A kérdező kommentje:

#1: A mai világban nagyon ritka, ha valakinek se facebookja, se instája és mégsem kamu, ilyenkor biztosan kérnék egy fél perces videochatet, ahol látjuk egymást. :D

#2: A snapchat is jó lehet erre a célra.

2021. szept. 21. 10:08
 5/30 anonim válasza:

#2

Az email címet se hagyjuk ki a játszmából. :) az is jó ilyen esetekre ha nem akarod, hogy mindent is lásson egy idegen.


Ha meg közösségi kell akkor a LINE is jó bár ott látja a telefonszámodat és fel is tud hívni a programon keresztül.

2021. szept. 21. 10:10
 6/30 A kérdező kommentje:
#3: Igen pontosan így. :D
2021. szept. 21. 10:11
 7/30 anonim válasza:

#2 vagyok

E-mailen pedig ott a teljes nevem. Beirja facebookra, összehasonlítja az általam küldött képpel es megint ugyanott vagyok :D De lehet csak én vagyok ilyen, nem tudom. Szerencsére egy idő után eltűnik ez a bizalmatlanság, főleg ha meggyőződtem róla, hogy igazat mond.:D

2021. szept. 21. 10:13
 8/30 anonim válasza:

#4

Nem minden ember közösségi média függő. Ha hiszed ha nem, de vannak emberek akiknek nincsen face vagy insta. Én személy szerint pont az vagyok akinek egyik sincs. Oké talán egy réges régi face van, de annyira használaton kívül van, hogy az már szinte nincs is. S ettől nem leszek kamu személy, bár igaz hogy bisex sem vagyok csak kiszúrta a szemem ez a fura gondolkodás mód.

2021. szept. 21. 10:14
 9/30 anonim válasza:

#7

Nem mindenki írja bele a nevét az emailbe, nem hogy a teljeset. :)

Meg lehet külön gyártani másikat is amiben nincs személyes információ mint a neved meg hasonlók. ;)

2021. szept. 21. 10:15
 10/30 A kérdező kommentje:
#8: Ezt inkább úgy értettem, hogy rövid időn belül kiderítem, hogy valós a másik vagy sem. :D Face, insta, snap vagy videochat. Faceből és instából is kiszúrható, ha valaki kamu.
2021. szept. 21. 10:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!