Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki egy kis játékra?

Valaki egy kis játékra?

Figyelt kérdés

Még mielőtt belekezdenék, leszögezném, hogy tudom, lehet nem a legjobb kategóriába írom, de még ide gondolom a legjobbnak.

Az lenne a kérdésem hogy melegek esetleg bi fiúk, ti mivel szoktatok játszani (számítógépen, akár konzolon stb) és hogy nem-e lenne kedve valakinek csatlakozni hozzám. Játszótársakat keresek. Romeot és egyéb más társkereső alkalmazásokat nem tartok erre a célra a legmegfelelőbbnek. (csak azért írom, még mielőtt valaki ezért kötne belém)

Én főként a MOBA (LoL) és az MMORPG (Wow) játékokat részesítem előnyben, de előfordul hogy FPS (Valorant) játékkal is játszom.

Ti mivel szoktátok tolni? Az is érdekelne.

20/F



2021. szept. 16. 17:03
 1/7 anonim válasza:
en veled tolnám meztelen...
2021. szept. 16. 17:14
 2/7 anonim válasza:

Ami nekem nem tiszta: miért kitétel, hogy meleg vagy bi legyen az illető, ha barátkozni akarsz? Játék szempontjából ez tényleg fontos? Ha viszont a játék csak egy közös pont, aminek a mentén lehet ismerkedni, akkor talán mégis szerencsésebb ismerkedős platformon jelezni, hogy gamereket keresel.

Persze a te dolgod, csak fura.

2021. szept. 16. 18:14
 3/7 anonim válasza:
meztelen toljunk egyutt egy gamet
2021. szept. 16. 18:15
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Tudtam hogy lesz olyan akinek ez nem fog tetszeni :D Mint írtam is, engem az is érdekelne hogy mostanában a melegek akár bi fiúk mivel szoktak játszani és gondoltam ha már válaszra méltattak, akár akkor játszhatunk is. (persze ha közös az érdeklődés játék terén). De persze lányok sincsenek kizárva, vagy neadjisten heterók is irhatnak, engem nem zavar.

Arra válaszolva pedig, hogy miért nem társkeresőn próbálkozok egyszerű oka van. Próbáltam már romeon, de ott folyamatosan rámhajtottak, nekem pedig arra nincs szükségem :)

És már előre gondolkozom, tudom most megkérdeznéd hogy attól még minek írtam a meleg, bi fiúkat. Egyszerű, velük jobban találom az összhangot és akárhogy is nézzük egy közös játékban az is fontos.

Remélem elég információval tudtam rendelkezni :)

2021. szept. 16. 18:31
 5/7 anonim válasza:

Egy dolgot pontosítanék, amúgy persze :)

Semmi bajom nincs vele. Nincs szó arról, hogy "nem tetszik", csak nem értettem. Már értem :) Sok sikert hozzá, jó játékot :)

2021. szept. 16. 19:16
 6/7 anonim válasza:
Amőba? Ruhában
2021. szept. 16. 21:09
 7/7 anonim válasza:
En a gta-t tolom meg a rdr2-t ps4-en
2021. szept. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!