Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan nő akinek...

Van itt olyan nő akinek nagyon nagyon jól megy az angol?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 01:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
De mit keresel? Tanárt? Vagy valakit, aki szabadidejében korrepetál ingyen? Vagy egy barátot, akit kihasználhatsz?
2021. szept. 7. 15:25
 12/15 A kérdező kommentje:

Jó legyen elég.

kihasználhatsz?

Elég durva a világ képetek ha így gondoljátok.

2021. szept. 7. 17:13
 13/15 anonim válasza:

Nézd, egyáltalán nem durva a világképem, sokkal inkább a tapasztalat beszél belőlem. Kettős állampolgár vagyok, dolgoztam angoltanárként több országban, és számtalanszor előfordult, hogy "barátkozni" szerettek volna velem, ami a gyakorlatban ingyenes angolórákat jelentett (volna) nekik.


Egy kérdést tettem fel, ha tisztességek a szándékaid, nyugodtan megválaszolhatnád a felháborodás helyett.

2021. szept. 7. 17:21
 14/15 anonim válasza:
#13 Igazad van. Sokaknál a "barátság" tényleg addig tart ameddig az illető hasznot tud húzni a kapcsolatból. Kérdező angolul szeretne tanulni, ez a szándéka. Persze mehetne angoltanárhoz is mert az kézenfekvő lenne, azért vannak angoltanárok hogy tanítsák a nyelvet. Be lehet iratkozni online tanfolyamokra is, van ilyen dögivel. Két eset lehetséges. Az egyik, hogy a Kedves Kérdező még soha a büdös életében nem hallott ezekről a lehetőségekről. A másik hogy persze hallott ilyenekről viszont tudja azt hogy ezek pénzbe kerülnek, sok pénzbe, amit szívesebben elköltene bármi másra, mondjuk sörre, prostikra, új pecabotra. Ez esetben egy balekot keres magának aki ingyen áldozna az ő oktatására a szabadidejéből. Bónuszként közben azért megpróbálná befűzni a tanárnénit egy numerára(hogy prostira se kelljen költeni). Ha korrekt akarok lenni akkor feltételezzünk egy harmadik esetet is. Kérdező csak végtelenül naív és egy másik bolygón vagy egy párhuzamos valóságban élt eddig ahol az emberek önzetlenül segítenek egymásnak pusztán a segítség öröméért. Az ő világában csak tisztesség létezik, nincsenek számító, haszonleső emberek akik mások kihasználásával akarnak előre jutni az életben. Ha te ebben magadra ismersz kérdező akkor vedd nyudogtan semmisnek az első két feltételezésemet, komolyan mondom hogy én kérek elnézést. Ha viszont te is csak egy potyaleső, számító ember vagy a sok közül akkor nyugodtan b@$..j csak meg.
2021. szept. 7. 17:58
 15/15 anonim válasza:
Ik sprehe verigút england.
2021. szept. 14. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!