Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem hiszem hogy ez a legjobb módja a barátkozásnak, ismerkedésnek mégis kíváncsi vagyok.

A korosztályommal nem igazán találom meg a közös hangot, nem igazán vannak közös témák. Nem is igazán vagyok jó beszélgetésben, nem mindig tudom tovább vinni, vagy épp elkezdeni.

Viszont szeretnék barátkozni, és valahogy megtalálni azokat az embereket akikkel azonos az érdeklődési körünk.

Szóval erre keresek embereket, nemtől, kortól és mindentől függetlenül.


Néhány téma ami érdekel:

Rajzolás, animálás (digitálisan és tradicionálisan is)

Könyvek, írás, olvasás (főleg fantasy vonalon olvasok pl. Percy Jackson esteleg krimi pl 10 kicsi néger)

Sorozatok, filmek (itt is inkább fantasy esetleg sci-fi vagy krimi de kb bármit megnézek. Pl Trónok harca , Vaják, Avatár, Gyűrűk ura, Harry Potter, Sherlock sorozat, Dr csont stb)

Animációs filmek, mesék (mivel nagy mese rajongó vagyok kb bármilyet megnézek, de nagy kedvencem az Így neveld a sárkányodat, Balto, Kungfu panda stb)

Animációs sorozatok (pl Steven Universe, Sárkáynherceg, Owl house, Helluva boss, Hasbin Hotel, Gravity falls stb)

Képrgények (főleg webtoon)

Állatok (kb bármi velük kapcsolatban, egyszerűen elkápráztat a sokszínűsége az állat világnak. Érdekel a viselkedésük, evolúciójuk stb)

Zene (rengeteg féle-fákat zenét hallgatok a rocktól elkezdve a country zenékig, de segít kikapcsolni)

Filozófia (az élet értelmének keresése, vagy hogy miért magányos az ember, vagy éppenséggel a ruhájanak színei mit jelentenek stb)

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha esetleg van egyetlen közös témánk, arról is szívesen elfilozofálgatnék. Igazából bármiről, szívesen beszélgetnék, ha lenne valakinek kedve hozzá.


Ha más nem talán valakik emiatt a kérdés miatt kezdenek el beszélni, és lehet hogy találnak egy jó barátot.


16/L



2021. aug. 26. 00:11
 1/8 anonim válasza:
Szia! Ezek a dolgok engem is érdekelnek. Ha nem zavar, hogy én 22 vagyok, írj rám. Szintén lány,amúgy ✌🏻
2021. aug. 26. 08:29
 2/8 anonim válasza:
Hasonlítunk. Igaz nem mindenben, de ez nem is baj, nagyon unalmas lenne a világ, ha egyformák lennénk. Szívesen megismernélek.
2021. aug. 26. 08:56
 3/8 anonim válasza:
Írtam neki, de nem válaszol. Az ilyen minek ír ki ilyen kérdést?
2021. aug. 26. 14:16
 4/8 anonim válasza:

#3.

Lehet napközben dolga van. Én is írtam neki, még nem érkezett válasz, de türelmesen várok.

2021. aug. 26. 15:41
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Írtam.

2021. aug. 26. 16:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsánat hogy csak most este válaszoltam, de köszönöm mindenkinek aki írt.
2021. aug. 26. 23:20
 7/8 anonim válasza:
Írj nyugodtan. Én is meserajongó vagyok, webtoont meg még nem láttam, de érdekel. :)
2021. aug. 27. 00:30
 8/8 anonim válasza:
Ha még aktuális írj tám.
2021. aug. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!