Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúként ismerkednék aszexualis...

Fiúként ismerkednék aszexualis nőkkel?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok. Igazából, bármilyen lánnyal szívesen ismerkednék aki csak barátkozni akar, de emiatt főleg aszexekkel, mert ő velük nem lesz konfliktus semmi olyan dolog, remélhetőleg. Egyébként nincs barátnőm, nem a háta mögött csinálom, csak nincs szükségem barátnőre, viszont lány barátokat szeretnék.


Szeretek olvasni, tanulni, sportolni, mély témákról beszélgetni, sétálni a természetben. Szívesen hívásozok, webcam és találkozó nekem nem fontos, de képet idővel mutatok magamról.



2021. aug. 15. 21:54
 1/4 anonim válasza:
regisztrálj az acebook-ra.
2021. aug. 16. 17:18
 2/4 anonim válasza:
Az aszexuálisok ugyanúgy tudnak szerelembe esni, ha a "konfliktus" alatt arra gondolsz. Ők csak szimplán nem igénylik a nemi életet.
2021. aug. 30. 16:16
 3/4 anonim válasza:
Ha Te nem vagy aszexuális, akkor nem jó választás lenne! Inkább haverkodj srácokkal. Ott nem kell szexelni, csak beszélni róla! :)
2021. aug. 30. 16:22
 4/4 A kérdező kommentje:

Miért haverkodnék srácokkal? Miért ne lenne nekem ez jó választás? Nem akarok szexelni, de érzelmek, csók az oké. Minek mennék fiúkhoz haverkodni, ha én egy nőt akarok megismerni akivel ellehetek?

Te így éled az életed, hogy akarsz valamit és egy 180 fokos fordulatot teszel, hogy véletlenül se azt kapd meg amire vágysz?

2021. aug. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!