Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki milyen gondolatokkal...

Ki milyen gondolatokkal ébredt erre a vasárnap reggelre?

Figyelt kérdés
Illetve ki van már ébren?

2021. aug. 15. 06:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:

Én ébren,


arra gondoltam, hogy meg fial e már ma a pötyi?

2021. aug. 15. 06:30
 2/50 A kérdező kommentje:
Ki az a pötyi, akinek fialni kellene? Milyen háziállat/házikedvenc?
2021. aug. 15. 06:55
 3/50 anonim válasza:
A Nyúl a Pötyi!🐇
2021. aug. 15. 06:57
 4/50 A kérdező kommentje:

Biztos nagyon aranyos lehet! :)


Nekem is volt valamikor nyuszi házi kedvencem - 11 éves voltam. (Nem sokáig, mert végigbogyózta a lakást és nem tudtuk tovább tartani. El lett ajándékozva.)


Már el is felejtettem majdnem, olyan régen volt. De most, hogy ezt olvastam, visszajöttek a régi emlékek...

2021. aug. 15. 07:05
 5/50 anonim válasza:
„Ohó álljunk csak meg. Ön azt mondja, a rögeszmém, hogy őrült vagyok. De hiszen tényleg az vagyok, az imént mondta. De hiszen akkor ez nem rögeszme, akkor az egy logikus gondolat. Tehát nincs rögeszmém. Tehát mégse vagyok őrült. Tehát csak rögeszme, hogy őrült vagyok, tehát rögeszmém van, tehát őrült vagyok, tehát igazam van, tehát nem vagyok őrült. Mégiscsak gyönyörű dolog a tudomány!”
2021. aug. 15. 07:05
 6/50 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: ez a szöveg értelmezhetetlen számomra. Lerövidítenéd logikus gondolatmenetekben kifejtve?
2021. aug. 15. 07:07
 7/50 anonim válasza:
Örülök, hogy egyedül vagyok itthon, várok egy fontos üzit innen. Este visszamegyek oda, ahol lakom, és bízom benne, hogy addig is lesz egy jó napom.
2021. aug. 15. 07:08
 8/50 anonim válasza:
Rossz gondolatokkal ébredtem kedvtelenül!
2021. aug. 15. 07:15
 9/50 anonim válasza:

Tegnap éjfélig az udvaron bulizgattunk, majd 4,5 óra alvás után azzal ébredtem, hogy mehetek vissza, hogy milyen szarságok lesznek a munkahelyen...

Most próbálom magam rávenni egy 7-8 órás utazásra, meg hogy utána azért valamit kezdjek még magammal.



Most pedig azon gondolkozom, mit kellene magammal vinnem, ami jobbá teszi a távollétem, nem unatkozom mellette stb.

2021. aug. 15. 07:20
 10/50 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló!


Nekem szokott segíteni lelki "tűzoltásban" a 116-123-as ingyenes, éjjel-nappali segélyhívó telefonszám.


A vonal túloldalán olyan segítő szemlélet működik, amely rövid távon legalább, de segít átlátni egy aktuális, égető problémát, ami nagyon foglalkoztathatja az embert.


Vagyis segítenek szelektíven gondolkodni, átlátni egy-egy élethelyzet lényegét.


9-es válaszoló: nagyon jó lehetett az a buli. :) De nem leszel túlhajszolt egy ennyire hosszú ideig tartó utazástól?

2021. aug. 15. 07:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!