Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan lehet barátkozni, hogy...

Hogyan lehet barátkozni, hogy ne legyen az egyoldalú?

Figyelt kérdés

Amikor megismerek élőben egy embert sokszor jókat beszélgetünk és nevetgélünk, viszont azután már nagy eséllyel nem találkozok velük így nem tudok kialakítni velük barátságot.


A következő lépésben rájuk szoktam írni és jókat beszélgetünk, viszont mindig nekem kell kezdeményezni és amikor már 4-edjére is én írok először az olyan rossz érzés, mivel egyoldalúnak tűnnek ezek a beszélgetések és úgy érzem, hogy csak azért írnak vissza, hogy ne bántsanak meg.


Tehát, hogyan lehet úgy barátkozni, azokkal akiket élőben megismerek, hogy ne legyen egyoldalú?



2021. aug. 11. 20:16
 1/4 anonim válasza:
Meg kell fognod valamivel. Ha szerintük nincs benned semmi érdekes, nem fogják keresni a kapcsolatot veled. Olyasmiről kell beszéljetek már a legelején, ami a másikat is érdekli. Illetve tipikus hiba, ha nem hagyod szóhoz jutni, csak lököd neki a rizsát. Akkor nem fog keresni, mert nem tud szóhoz jutni melletted, de amúgy válaszol, ha keresed.
2021. aug. 11. 23:28
 2/4 anonim válasza:
Talán fejleszd magad, legyen valami, amit szenvedélyesen művelsz, hobbi, szakma. Legyenek céljaid, amikre törekszel, ezek mind gazdagítják érdekesebbé teszik a személyiségedet és magad miatt is szükséges dolgok.
2021. aug. 12. 10:26
 3/4 anonim válasza:
Nem igazán lehet. A legtöbb ember igazi "barátja" évek óta "barát". Szinte lehetetlen új tartós/tartalmas barátságot alkotni. Mindenkinek megvan a saját klikkje, amibe nagyon ritkán engednek be új embereket. Tegyél meg mindent amit tudsz és ha az sem elég, lépj tovább.
2021. aug. 15. 17:53
 4/4 anonim válasza:
Írj nekem. :)
2021. aug. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!