Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki, akit nem ismerek...

Van valaki, akit nem ismerek igazán, de tudom, hogy Army. Hogyan tudnék elkezdeni beszélgetni vele erről?

Figyelt kérdés

Szeretném megismerni, mert nekem nagyon szimpatikus, de introvertáltabb személyiség vagyok és nagyon túlgondolom. Nem tudom, hogy hogyan tudnék kezdeményezni.


Egy "szia látom te is army vagy" dologgal nagyon könnyen kifullad a beszélgetés.



2021. aug. 10. 22:12
 1/10 anonim válasza:
Szerintem pont, hogy tovább lehetne vinni. Megkérdezed ki a biasa, mióta követi őket, milyen más bandákat szeret és próbálj egy pici részt találni, nem tudom, mondja, hogy imádja a oneus-t, és te meg egyből lecsapsz, hogy imádtad a no diggity-t, ő is erre valamit, te meg kifejted valamiről a véleményed, ami ehhez tartozik, úgy ámblokk az album, stb. Innen már más dolgokra is bőven rálehet kérdezni. Ne stresszeld túl, mert az eléggé meglátszódik egy friss beszélgetésen és emiatt fog félrecsúszni, hajrá ;)
2021. aug. 10. 22:24
 2/10 anonim válasza:

Mi az, hogy Army ?

Ugye ez nem valami stílus vagy ilyesmi ?

2021. aug. 10. 22:25
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 köszi szépen, ilyesmire gondoltam, csak nem voltam biztos benne, hogy ez így működőképes, szükségem volt a megerősítésre


#2 Army a fandom neve

2021. aug. 10. 22:39
 4/10 anonim válasza:
Fú de öreg vagyok. Arra mondjuk rájöttem nagy nehezen, hogy valami együttes.
2021. aug. 10. 22:43
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem baj, már ez is haladás.

Most nézem csak hogy átfogalmaztam egyszer a kérdést, de mégis ez került ki

2021. aug. 10. 22:49
 6/10 anonim válasza:
Egyébként én is introvertált típus vagyok. Nem szeretek beszélni, ha nincs miről. De mondhatom én is angolul, hogy a small talkot. Viszont ha olyan a téma, ami érdekel, akkor sokkal könnyebb. Szerintem nem lesz ezzel gond, vágj bele.
2021. aug. 10. 22:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak olyan szinten félek idegenekkel beszélni (mármint nem így anonim helyen, hanem amúgy), hogy túlságosan rástresszelek ilyenekre és inkább lemondok róluk. Félek, hogy félreértem a szándékaikat.
2021. aug. 10. 22:59
 8/10 anonim válasza:
Jó úton jársz. Annak idején én is levelezgettem másokkal, hogy szokjam az emberi kommunikációt... aztán jött egy hobbi, amit másokkal együtt lehetett csinálni. Ma már ügyfélszolgálaton dolgozom. Kitartás, ennek nem kell örökké így maradnia. Tudsz rajta változtatni.
2021. aug. 10. 23:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Talán ha a sportomon kívül nem lenne az összes hobbim olyan, hogy egyedül ülve egy szobában a legjobb csinálni, talán nem lennék ennyire iszonyos az élő kommunikációval kapcsolatban.
2021. aug. 10. 23:17
 10/10 anonim válasza:
Ha közös az érdeklődési körötök van akkor egyszerű. gyszerűen elmondod ami benned van és megkérdezed ami érdekel. Nekem ez fura, mert extrovertált vagyok, így nekem nem nehéz kezdeményezni. Vagy valahogy jelezném felé, hogy én is szeretem a BTS-t vagy nem tom.
2021. aug. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!