Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan hölgy, aki...

Van itt olyan hölgy, aki otthon nem kapja meg amire szüksége lenne?

Figyelt kérdés

Nem törődik vele a párja, nem érzi eléggé nőnek magát mellette.


44 F



2021. aug. 8. 08:44
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nem vagyunk házasok. Nem hiszem, hogy bennem lenne a hiba, mert pl barátai sincsennek. Azok helyett is mindig az anyját választotta, és lemorzsolódtak. Mindenki rossz társaság, csak az anyja nem?
2021. aug. 9. 18:39
 22/25 anonim válasza:

#21

Hát mégsem tudod lekörözni az édes jó anyukáját.Kb. labdába se rúghatsz mellette az írásaid alapján.Ami egyenlő azzal hogy nem nagyon tudtad elcsavarni anyuci pici fiának a fejecskéjét!

2021. aug. 9. 18:47
 23/25 anonim válasza:
Itt az anyja is megérhet egy misét amúgy… Nehogy már a feleség legyen annak is az oka, hogy anyuci egy leválni képtelen degeneráltat nevelt a fiából, aki inkompetensebb lehet az élethez, mint a saját gyerekei esetleg…
2021. aug. 9. 18:54
 24/25 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan dugja meg a jó édes anyját akkor 😂

Maradjunk ennyiben.

2021. aug. 9. 19:10
 25/25 A kérdező kommentje:

Hogy tudja egy felnőtt férfi, az anyját választani, a párja helyett? Ott valami rohadt nagy gond van fejben.

Én is szeretem az anyámat, de a párom csak fontosabb, még akkor is, ha nem kapok meg tőle mindent.

2021. aug. 9. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!