Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen reakciót válthat ki...

Milyen reakciót válthat ki ismerkedésnél az, hogy van egy kisfiam és egyedül nevelem?

Figyelt kérdés
31F
2021. aug. 5. 09:12
1 2
 1/17 anonim válasza:

Első gondolatom az volt, hogy vajon hova lett az anyuka?

Második, mennyi idős a gyerek?

2021. aug. 5. 09:38
 2/17 anonim válasza:
Barátkozásnál irreleváns. Párkapcsolat reményében történő ismerkedésnél riasztó.
2021. aug. 5. 09:39
 3/17 A kérdező kommentje:

Anyuka rosszul nevelte így szerencsére hozzam került.

6 éves.

2021. aug. 5. 10:08
 4/17 anonim válasza:
Attól függ, milyen célból ismerkedsz.
2021. aug. 5. 10:10
 5/17 anonim válasza:
nekem pl semmi rossz gondolatom ezzel kapcs. de ez rohadtul egyén függő. Mindenesetre ha ismerkedsz ne titkold el mert ez nagyon fontos tényező.Ha riasztja az illetőt vond le a konzekvenciát és keress tovább.Sok sikert.
2021. aug. 5. 10:12
 6/17 anonim válasza:
Az a reakció, hogy a gyerek után a választott nő mindig csak a második lehet.
2021. aug. 5. 10:14
 7/17 A kérdező kommentje:

Akkor jól látom.

Ha egyedülálló apa neveli a gyerekét neki sokkal nehezebb a társkeresés, ismerkedés mind egyedülálló anyukáknak.


Kissé nem igazságtalan ez?

2021. aug. 5. 10:23
 8/17 anonim válasza:

Nekem kiábrándító, főleg, hogy nem akarok gyereket.


Egyszer volt olyan, hogy Tinderen lett egy matchem egy 24 éves sráccal, kb. 10 képe lehetett fent, az egyiken volt egy kislány. Ilyen nagy baráti kör volt lefényképezve, nem lehetett kivenni, hogy most kié, sőt a profilján sem említette meg (általában ki szokták emelni).


Elég jól elbeszélgettünk, amikor a gyerek témára került a szó, és monda hogy az az Ő lánya. A kislány ilyen 7-8 éves volt.

Nekem ebből instant a felelőtlenség jött lett, meg a többi képe azért nem éppen azt sugallta, hogy Ő nevelné (inkább a nagyszülők).


Elnézést kértem Tőle, mondtam, hogy ez nem fog menni, nem akarom tovább rabolni az idejét.


Erre elküldött a büdös pitsába, meg hogy biztos egy nagy qva vagyok... (Előtte tette amúgy a szépet.) Tehát ebből is látszik, hogy még éretlen agyilag.



De talán egy 31-33 éves férfi, akinek ugyanilyen korán becsúszott a gyerek, azzal tán elmennék legalább 1 randira ha jól megvagyunk, mert ott a gyereknek sem kell már magyarázkodni, meg nem valószínű, hogy lenne bármiféle mély kötődése a gyermek anyjához, meg az sem valószínű, hogy vissza akarna kéretőzni (főleg ha eddig nem tette).



De így, 23-4+ évesen, hosszabb kapcsolatból eredendő gyerekes férfit biztos, hogy kerülnék. Akármennyire „hősiesen” átvállalta a gyereknevelést.

2021. aug. 5. 10:27
 9/17 anonim válasza:
Nem jól látod. Nálam pl kizáró ok ha egy nőnek van gyereke. 28F
2021. aug. 5. 10:28
 10/17 anonim válasza:
Az élet nem igazságos. Az átlag nő, aki gyermekre vágyik, az sajátot szeretne. Azt is nehezen fogadják el sokan, ha a gyerek az anyával el és az apával csak a láthatásról alkalmával van, de hogy vele éljen, azt még kevesebben. Olyasvalaki lehet ideális partner, akinek nem lehet saját gyereke, de szeretne gyereket nevelni.
2021. aug. 5. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!