Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Discord szerver ahová beszélge...

Discord szerver ahová beszélgetni járnak fel az emberek?

Figyelt kérdés
Csak simán beszélgetnék másokal ha épp unatkozok, nem kell hogy témaspecifikus szeró legyen. Olyan szerver lenne jó, ahol sok szoba van és nincsenek nagy összeszokott csoportok. Az ilyenekbe nem tudok beilleszkedni. Inkább 1, max 2 emberrel beszélgetnék, az sem baj ha mindig másokkal. Korosztály teljesen mind1. Én 21 éves vagyok ha ez fontos bárkinek. Csak discord szerver ajánlásokat kérek. Köszi.

2021. aug. 3. 12:20
 1/5 anonim válasza:

Magyar Party Szerver


Szerintem egész jó :)

2021. aug. 3. 13:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni egy meghívót?
2021. aug. 3. 14:14
 3/5 anonim válasza:
Én is ilyen szervereket keresek, bár fiatalabb vagyok, mint a kérdező. Légyszi ha tudtok nekem is küldjetek meghívót:)
2021. aug. 4. 01:34
 4/5 anonim válasza:
Csak írd be Google-be, hogy “ Magyar Party Szerver Discord” és ki fogja dobni, aztán ott rákattintasz arra, hogy “join server” és kész. Így nem kell arra várod, hogy valaki meghívót küldjön, azonnal tudsz csatlakozni. :)
2021. aug. 4. 02:19
 5/5 anonim válasza:

Nem pontosan beszélgetős, de itt is sok jó ember van


[link]

2021. aug. 11. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!