Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék ismerkedni?

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos az a gond, hogy a mai fiatalok nem jönnek be. Most a viselkedésről van szó, nem a külsőről. Mindenki csodálkozik, hogy nem dohányzom/iszom alkoholt," többe" nézem az életet. Mindenkinek egekben az ego-ja.

Vagy ez csak egy ilyen magyar dolog?

17/f



2021. aug. 2. 00:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem magyar dolog, én jelenleg külföldön élek, és itt is ugyanez van a fiatalok körében. Én vagyok a fura, hogy nem járok bulizni, nem iszom hányásig magam (meg semmit nem iszok), nem cigizek, nem pasizok...stb. Szóval ez a mai fiatalok körében mindenhol így van ne aggódj. Találni kell olyat aki nem ilyen, aki normális, mert vannak még ilyenek (pl én meg még rajtam kívűl sokan mások is). Csak kitartóan kell keresned, és ne általánosíts.
2021. aug. 2. 00:14
 2/11 anonim válasza:
Létezünk, csak meghúzzuk magunk, pont ezért. Én idősebb vagyok nálad, dolgozom, de a munkahelyen, felnőttek pont ugyan ezt csinálják. Múlt héten munkaidő után szerveztek piálást és néztek, hogy egy nagy üveg Fantával állítottam be és azt ittam.
2021. aug. 2. 07:20
 3/11 anonim válasza:
Ismerkedj azokkal akik nem olyanok mint amit leírtál. Van sok olyan, ne aggódj! A másik csoport hangosabb és feltűnőbb, de szerintem idővel ott is sokan rájönnek, hogy az úgy ciki...
2021. aug. 2. 09:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Majd lesz valami egyszer csak...
2021. aug. 3. 01:17
 5/11 anonim válasza:
Volna kedved beszélgetni? 17/F.
2021. aug. 3. 01:20
 6/11 anonim válasza:
Ugyanez van velem is, és nem csak ivás/partizás stb terén, hanem a korombeliekhez képest érettebb vagyok, a számukra olyan fontos dolgok (pl mindennapi posztolás) számomra egyáltalán nem azok. Mást tartok fontosnak, más a világnézetem. Tehát vagyunk azért mi is, csak nehéz egymást megtalálnunk:)
2021. aug. 4. 01:39
 7/11 anonim válasza:
De azért megtaláljuk!😏
2021. aug. 4. 09:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltuk:D
2021. aug. 4. 10:41
 9/11 anonim válasza:
Igazatok van:D
2021. aug. 4. 14:08
 10/11 anonim válasza:
Cicero a bölcs!:D
2021. aug. 4. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!