Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Keresem a lelki társam. Itt...

Keresem a lelki társam. Itt vagy valahol?

Figyelt kérdés

Hiába a sok rokon, ismerős, barát, mostanában valahogy nem találom köztük a helyem. Biztos sokan ismeritek ezt az érzést, aki hasonló cipőben jár, mint én, keressen bátran, hátha... Egyszer élünk. 😉

Nincs jelentősége, de úgyis ez lenne az első kérdés: 34N vagyok.



2021. júl. 22. 16:57
1 2
 1/18 anonim válasza:

Habár egy tízessel fiatalabb vagyok, több, hozzád hasonló korú ember nő meglepetten nyilatkozott, hogy a hozzáállásom nem a korosztályomét tükrözi.


A helyem pedig én sem találom a világban.


Ha ez alapján lenne kedved beszélgetni, írj bátran.

24/f

2021. júl. 22. 17:12
 2/18 anonim válasza:
Miért nincs jelentősége annak, hogy 34N?
2021. júl. 22. 17:38
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert nem párkapcsolatot keresek, bár alapvetően valamiért férfiakkal jobban kijövök egy baráti kapcsolatban, mint nőkkel. A lelki társ számomra nem feltétlen szerelmet jelent.
2021. júl. 22. 17:42
 4/18 Noren1989 válasza:
Igen, Luca, ittvagyok!
2021. júl. 22. 17:44
 5/18 anonim válasza:

Mert amúgy van kapcsolatod, csak baromira nem vagytok képesek megérteni egymást, vagy ez egymástól mindenképpen független? (Ami azért elég furcsa lenne)

Meg akkor definiáljuk már azt hogy "lelki társ".

2021. júl. 22. 17:46
 6/18 anonim válasza:
Vannak belevaló barátnőid, akik szeretik a fiatalabb férfiakat? Lehetnénk lelkitársak baráti alapon. Te keríthetnél nekem, én meg rávilágítanék arra, hogy mi hiányzik a boldogságodhoz.
2021. júl. 22. 17:55
 7/18 anonim válasza:
Nekem ez gyanús. Úgy érzem, hogy neked van párod, aki fura módon nem a lelki társad, és mellé keresnél valakit, aki megért...
2021. júl. 22. 18:38
 8/18 A kérdező kommentje:
#5 szerintem barátkozás kategóriába írtam ki a kérdést. Arról hogy sokan félreértettek nem tehetek. Megvannak nekem is a magam problémái, igen, bár nem gondolnám hogy ennek sok köze van a kérdésemhez. Lelki társ gondolom mindenkinek mást jelent. Számomra az a bizalmas, hozzám legközelebb álló személy, akivel igazán megismerjük egymást, és feltétel nélküli a bizalom. Ez lehet akár barát, akár szerelem. A mostani baráti körömben nem igazán van ilyen.
2021. júl. 22. 18:44
 9/18 anonim válasza:
Itt vagyok nagyfiú!
2021. júl. 22. 18:46
 10/18 anonim válasza:

#8

És komolyan úgy gondolod, hogy itt a gyk-n nagy eséllyel találsz majd ilyet?? Egy ilyesmihez szerintem minimum sok hónap személyes ismeretség kell. Nálam a paromon kívül eddig egyvalakire mondanám, hogy ilyen szinten ismertük egymás minden nyügjét és örömét, de az is személyesen alakult, masfél évig voltunk szeretők. Itt a neten... És főleg a gyk-n... Cinkes.

2021. júl. 22. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!