Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve ismerkedni?

Valakinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

23 éves srác vagyok, elég kevés barátom van. Mindig is nehezen ismerkedtem, ami leginkább abból fakad, hogy mérhetetlenül előíteletes vagyok, ami a legtöbbször nem alaptalan. Emiatt a kiismerő képességem miatt elég antiszociális is vagyok ami sokszor embergyűlöletbe megy át. Tudom ez így elsőnek sza.rul hangzik de ha azt latom valakin, hogy őszinte és nem játsza meg magát a felé teljes mértékben nyitott vagyok. Barátkozásra és ismerkedésre is nyitott lennék.



2021. júl. 18. 15:41
 1/2 anonim válasza:

"hogy mérhetetlenül előíteletes vagyok, ami a legtöbbször nem alaptalan. Emiatt a kiismerő képességem miatt elég antiszociális is vagyok ami sokszor embergyűlöletbe megy át."


lol, hát így sok szerencsét...

2021. júl. 18. 15:47
 2/2 anonim válasza:

Nekem írhatsz nyugodtan, meglátjuk mi sül ki a dologból

20/L

2021. júl. 19. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!