Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan chat oldal, ahol...

Van olyan chat oldal, ahol kimondottan szerepjátékozni lehet?

Figyelt kérdés

Engem az a fajta érdekelne ahol két ember tud egy sztorit alkotni és nem az ahol sokan vannak egy kitalált világban. Pl.: anotalk csak ott ritkán lehet partnert találni erre.

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. júl. 12. 06:37
 1/6 anonim válasza:
Interpals
2021. júl. 12. 09:20
 2/6 anonim válasza:

Régen voltak ilyen interaktiv irj egy mondatot a közös regényhez, de szerintem nincs ilyen. Csak fórum, az lehet hogy van.


Aki az interpals-t írta az nem az. Az egy nyelvcsere oldal lenne és külföldi barát kereső oldal csak sajnos a kamu emberek azt is ellepték.

2021. júl. 12. 09:49
 3/6 anonim válasza:

Bár az sem mindegy milyen szerepjátékra gondoltál mert én arra asszociáltam amikor egy ilyen interaktiv regenyt irnak az egyik elkezdi a masik folytatja es felváltva írnak, de szexuális tartalom nélkül.


Ha te szexuális jellegűt keresel akkor nem tudok segíteni meg nem is akarok. De mivel kulcsszóba nem írtad. Így egyértelmű hogy nem arra gondoltál.

2021. júl. 12. 09:54
 4/6 anonim válasza:
2-es, 3-as vagyok.
2021. júl. 12. 09:54
 5/6 anonim válasza:
Szia! Találtál?
2022. jún. 17. 08:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, de továbbra is várom a javaslatokat.
2022. jún. 24. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!