Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy meleg fiúbarátot keresek,t...

Sansastarkk kérdése:

Egy meleg fiúbarátot keresek,tudna valali segíteni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és mindig is szerettem volna valakit, aki másképp látja a világot, de mégis pasiszemmel. Valakit, aki fiúból van és mégis értelmesen el lehet vele beszélgetni, mert szerintem sok homoszexuális srác, sokkal megértőbb és elfogadóbb tud lenni, mint némely lány.

Tisztában vagyok vele, hogy ez mennyire abszurd dolog hogy én ezt ide kiírom, de fiúk ha valaki esetleg pont erre vágyott, akkor itt a lehetőség!

Ha magadra ismersz és szívesen beszélgetnél, akkor írj!


P



#barát #ezafilmekbenisolyanmeno
2021. júl. 9. 22:06
 1/7 anonim válasza:
Ha van meleg srác, aki ezután az ultragáz # után rád írt, én nem akarok többé meleg lenni.
2021. júl. 9. 23:29
 2/7 anonim válasza:
Mintha egy kis állatkat keresnel akivel ellehet beszelgetni :-D
2021. júl. 9. 23:35
 3/7 anonim válasza:
Beszélgethetünk, szívesen megismernélek, de már csak holnap fogok visszaírni, nemsokára megyek aludni.
2021. júl. 9. 23:46
 4/7 anonim válasza:
#1 és van.
2021. júl. 10. 02:53
 5/7 anonim válasza:
Leszek de én 43 F vagyok
2021. júl. 10. 07:44
 6/7 anonim válasza:
2021. júl. 10. 15:34
 7/7 anonim válasza:

Ne általánosítsd a melegeket ugyanolyan sokfélék mint mi. Van köztük megértő, rendes, érzékeny de olyan is aki kőbunkó vagy csak simán pasis dolgok érdeklik és nem tud a lányokkal miről beszélgetni.

Szóval ha találsz is beszélgetőpartnert, kicsi az esély hogy még szimpatikus is legyen és te is neki.

2021. júl. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!