Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedvetek barátkozni? (Vas...

Van kedvetek barátkozni? (Vas Megye)

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Szombathelyen élek és a közelemben nem igazán vannak barátaim. Alapból sincs sok. Én semmi másra nem vágyom minthogy legyen valaki akivel néha elmegyünk meginni egy kávét, vagy egy fröccsöt, vagy akár keresünk egy szép helyet, képeket csinálunk, beszélgetünk. Kölcsönösen kiöntjük egymásnak a szívünk és támogatjuk/ építjük egymást. Nagyon vágyom erre. Egy tiszta, őszinte barátságra

Szóval ha úgy érzed te is erre vágysz és közel is vagy akkor írj bátran



2021. júl. 9. 13:55
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én a 7-es választ írtam, a 3-a válaszoló az nem én vagyok.
2021. júl. 9. 22:33
 12/16 anonim válasza:

Am sok sikert annak, aki megy valamire a kérdezővel, mert 1-2 nap, és fel fog innen szívódni.


Januárban is írt egy ilyen kérdést, egyik nap tök jól elbeszélgettünk, aztán másnapra hirtelen eltűnt... És utána neki állt feljebb, hogy miért trollkodtuk szét a kérdését...


Szóval találkozni személyesen innen senki nem fog vele, azt most megmondom. Lehet, hogy amikor kiírja a kérdését, abban a pillanatban nagyon magányos, de amúgy jól el van az idejével, szóval nem lehet olyan tragikus a helyzete, mint amilyennek beállítja...

2021. júl. 10. 10:44
 13/16 anonim válasza:
nekem is írhattok 17f
2021. júl. 15. 22:26
 14/16 anonim válasza:

Na, valaki jutott vele valamire? :D


Bár kötve hiszem...

2021. júl. 15. 22:32
 15/16 anonim válasza:

Azóta sem találtál senkit sem...


Nem kellene mindenkit elhajtanod, akivel beszélgetsz...

2021. szept. 4. 18:41
 16/16 anonim válasza:

[link]


Tessék. Most már látod, hogy nem én írtam azt, hogy "kamugép" ?


Tudod kit vádolj alaptalanul...

2021. szept. 4. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!