Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni?

Valaki barátkozni?

Figyelt kérdés

Olyan levelezőpartnert keresek aki nem tűnik el egy szó nélkül pár üzenetváltás után. Leginkább fiúkkal/férfiakkal találom meg a közös hangot de nagyon szívesen barátkozom lányokkal/nőkkel is.


Ha úgy érzed hosszasan eltudnál beszélgetni velem akkor nyugodtan dobj meg egy priváttal.


Van valakinek kedve barátkozni?


22/N.


2021. júl. 5. 22:07
1 2
 11/17 anonim válasza:

#9

hozzám hasonló? kanos idióták? egyáltalán honnan gondolod, hogy pasi vagyok? 🤷

szerintem nyugodtan vegyél vissza kicsit és vezesd le máshol a frusztrációdat: oviban csúfoltak? suliban vertek? akarsz róla beszélni?

2021. júl. 6. 08:18
 12/17 anonim válasza:
Ennyi?
2021. júl. 6. 08:26
 13/17 anonim válasza:
Legalább a #7-es annyira vehette volna a fáradtságot fröcsögés előtt, hogy átgondolja, hogy egy barátságnál is releváns a távolság, mivel ha közös programokat akartok szervezni, nem árt, ha nem sok száz kilométerre laktok egymástól. Ha keménykedni szeretnél, ennél azért felkészültebb legyél, mert így csak bolondot csináltál magadból. :)
2021. júl. 6. 09:37
 14/17 anonim válasza:
#13 🙂👍
2021. júl. 6. 10:02
 15/17 anonim válasza:

Sziasztok!


Barátkozni én is szivesen barátkozom (párkapcsolatban vagyok).

Aki ugy gondolja, irjon nyugodtan!

2021. júl. 6. 13:51
 16/17 anonim válasza:
Nekem is lehet írni, nem tűnök el szó nélkül. Van, amikor csak napi 1x jövök fel, mert tanfolyamra járok, valamikor meg órákat itt vagyok, de mindig visszaírok. :)
2021. júl. 6. 21:55
 17/17 anonim válasza:
Írj!
2021. júl. 10. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!