Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne random beszélg...

Valaki szeretne random beszélgetni?

Figyelt kérdés

A fiúkkal jobban kijövök, szóval első sorban rájuk gondoltam, de lányok is írhatnak.

Lány vagyok, jók a szövegeim, barátaimért tüzön-vizen át. Rikító kék szemem van, hajam a mellemig ér (Dióbarna a színe). Picit szeplős.


2021. júl. 5. 20:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Én inkább azt szeretem,ha van valami célja a beszélgetésnek amit kedvünk szerint jelölünk ki.

Ha jól értem unatkozol,és olyan fiúkat keresel akiket elővehetsz ha épp nem ír vissza a kiszemelted.

A random beszélgetés szerintem meg senkinek sem igénye,még neked sem mert te sem poénból beszélgetsz emberekkel,illetve nem szánsz időt a céltalan semmire.

2021. júl. 5. 20:34
 2/25 A kérdező kommentje:

Kedves első. Picit tévedsz. A "kiszemeltek" épp ebben az évben költözött ki Németországba. És már rég nincs kiszemeltem.

2. Tényleg a fiúkkal jövök ki.

3. A beszélgetésnek nyilván lesz témája, de nem határozom meg, h akk a cserebogarak halhatatlanságáról szövegeljünk. Megkeressük a közös hangot, és hajrá. Bocsi a félreértésért!

2021. júl. 5. 20:44
 3/25 anonim válasza:
Na hajrá, szórakoztassátok az unatkozó lányt.
2021. júl. 5. 20:46
 4/25 anonim válasza:
Első vagyok,írtam!
2021. júl. 5. 20:47
 5/25 anonim válasza:
Nekem írhatsz, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle:D
2021. júl. 5. 20:50
 6/25 anonim válasza:
Belsőégésű motorok olajfogyasztásáról szeretnél beszélgetni (kihegyezve mondjuk az EcoTec-re). Na jó, nem muszáj erről, ha gondolod írhatsz. 22/F
2021. júl. 5. 20:54
 7/25 A kérdező kommentje:
6-os. Ajjaj. Abban bajban vagyok. Max te beszélsz, én meg jegyzetelek :)
2021. júl. 5. 20:55
 8/25 anonim válasza:
Bármilyen témáról lehet szó, max nem tudok okosat hozzászólni Gúgli haver segítsége nélkül
2021. júl. 5. 20:57
 9/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha nem írók folyton. A szintem még nem engedi... :(
2021. júl. 5. 20:58
 10/25 anonim válasza:
6 Pls help,engem érdekelne
2021. júl. 5. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!