Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednék nem szociálisan...

Ismerkednék nem szociálisan alafabéta emberekkel. Vannak még ilyenek?

Figyelt kérdés
Bp és környéke. Nem fogok szépiteni ne haragudjatok.
2021. júl. 3. 06:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
Üdv! Ha gondolod, akkor írj. Céltudatos vagyok, és tanult. Nem szeretem én sem a szociàlis analfabétàkat, meg úgy általában véve az analfabétàkat sem.
2021. júl. 3. 20:58
 12/13 Konstantinromeo válasza:
Szerintem az már önmagában egyfajta "szociális analfabétizmus" (legalábbis ha jól gondolom, hogy azt érted alatta, hogy valaki nem a társadalom által elvárt módon viselkedik társaságban), hogy így próbálsz ismerkedni. Arra ott vannak a társkereső appok. Az pedig a minimum lenne, hogy néhány infót írj magadról bemutatkozásképpen (legalább kor, mivel foglalkozol, mi érdekel, egy-két meghatározó jellemvonás). Na persze azon kívül, hogy szeretsz beszólogatni azoknak, akik nem felelnek meg a társadalmi elvárásoknak.
2021. júl. 3. 21:29
 13/13 A kérdező kommentje:
Ezt biztosan ide akartad irni? csak mert ennél jobban nem is lőhetnél mellé.
2021. júl. 3. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!