Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért ilyen nehéz haverokat...

Miért ilyen nehéz haverokat találni?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, van pár barátom, de tudjátok ha ló nincs jó a szamár is.

Jó lenne valakikkel megdumálni a mindennapi dolgokat, meg ilyenek.

Ha van valaki aki szívesen beszélgetne írjon!

A szexualitást hanyagoljuk!



2021. jún. 30. 08:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Skacok, írjatok még most hétvége lesz és az a legrosszabb :D
2021. júl. 2. 20:05
 12/19 anonim válasza:
A fiú osztálytársaid miért furák?
2021. júl. 3. 06:17
 13/19 anonim válasza:
5 fiu osztalytarsad van de furak akkor inkabb te vagy a fura, nem?
2021. júl. 3. 08:19
 14/19 anonim válasza:

Rossz osztalyba mentel ha csaj osztaly, az az 5 fiu biztos b*zi

Miert nem muszaki osztalyba mentel, fiuosztalyba

2021. júl. 3. 08:21
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok hogy a fura szót jó értelemben is lehet használni?

Mindenki furcsa kicsit, ki nem? Ők nagyon jó fej srácok, különböző személységekkel, de nem az én személyiségemhez illenek. Nem olyan nagy haverkodós típusok, de persze néha beszélünk és tiszteljük egymást.

Hát az maradjon az én problémám, ha rossz osztályba mentem.

Egyébként, ennek a baráthiánynak lehet az oka hogy a szüleim kisebb koromban mindentől féltettek, és úgy kamasz korra, ha hívtak buliba mondtam hogy nem köszi. Már bánom.

Gyógyúló félben lévő antiszociális vagyok, ami nálam csak arra vonatkozik hogy eddig ki akartam magam zárni a közösségi életből. De már nem.

2021. júl. 3. 09:00
 16/19 anonim válasza:
Biztos nem vagy b*zi?
2021. júl. 3. 11:43
 17/19 A kérdező kommentje:

Heterónak tartom magamat, de az első leszel akinek szólok ha meggondolnám magam.. És te? Bi vagy? Hetero vagy? Meleg vagy?

Én elvből szeretek kedvesen beszélni az emberekkel, vagy udvariasan. Nálam az nem állapot, hogy 'szasz mizu?'..

Ezek miatt a jó tulajdonságok miatt tűnhet úgy hogy az lennék, mert manapság egy fiúnak kőkeménynek kell lenni, és leb*zizni a heteró gyereket is. Udvarlás a lányoknak nuko, rögtön uccu neki, löködjük a leányt mint vak a hajnalt. Eltértem a tárgytól, de na :D


Ha negatív kommentként írtad, akkor ajánlom figyelmedbe az Imák Bobbyért c. filmet.

Én nemrég láttam, és azóta másként nézek a LMBTQ emberekre, most hozzájuk szólnék.

Tudjátok meg, szuper emberek vagytok hogy fel vállaljátok (már aki) magatokat, és a boldogságotokért tesztek. És hiába jön a hurrogás, a család szerintem is család.

2021. júl. 3. 20:04
 18/19 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam egy fél éve én is. Nálam meg az van hogy a mostani osztályomban már összeszokott bandák vannak és még ha ki is jövök velük jól akkor sem az igazi, tudjatok, utólag csatlakozni nem olyan mintha a kezdetektől egyutt lennetek. Azóta egy lány barátot szereztem egy szorakozohelyen ismertem meg,akivel eleg jol megvagyok kettesben, kozeli fiu baratom most sincs, inkabb csak haverok, akikkel eljarok neha erre arra. Azt javaslom probalj ismerkedni idegenekkel, tudom nehez de ez az egy modja van , egy diszko meg a legjobb hely erre , mert ott nincsenek gatlasaid
2021. júl. 4. 16:47
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :)
2021. júl. 4. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!