Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudok találni olyan...

Hogyan tudok találni olyan embereket, amilyen én vagyok?

Figyelt kérdés

Új barátokat szeretnék szerezni, mert az összes csak a suliból van, és nem is érzem azt, hogy hű de jó barátok lennénk. De a lényeg, hogy olyanokat keresek, akik velem kb. egyidősek és érettebbek mint a mai átlag tinik, valamint azért nem a világ másik felén élnek, az mindegy, hogy fiú vagy lány. Szeretnék egy olyan baráti társaságot kialakítani, ahol minden fél elfogadja a másikat, számíthatunk egymásra és őszinték lehetünk, illetve megbízhatunk egymásban. Tudom, hogy ilyen szinte nem is létezik, de szerintem a megfelelő emberekkel lehetne ilyen társaságot alakítani:)

Ötletek, hogy hol találhatnék hozzám hasonlóakat?



2021. jún. 29. 19:02
 1/8 anonim válasza:
Veled egyidosek, es te hany eves vagy ?
2021. jún. 29. 19:05
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen bocsi, azt végül elfelejtettem kiírni, nagyjából 14-17 éves kor közöttieket keresek.
2021. jún. 29. 19:10
 3/8 anonim válasza:
Hol élsz ?
2021. jún. 29. 19:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, lány vagyok.
2021. jún. 29. 19:25
 5/8 anonim válasza:
Mindenki pesten él itt a gyiken😂
2021. jún. 29. 19:45
 6/8 anonim válasza:
Hát ez nekem elúszott, de sok sikert hozzá
2021. jún. 29. 20:03
 7/8 anonim válasza:

Hát, valóban nem egyszerű feladat olyan embereket találni, akik igazán megértenek, főleg, hogy ez azonnal nem is derül ki, kell egy időt hagyni az ismerkedésnek. Ha nem teljesen véletlenül szeretnél ilyen emberekre bukkanni, akkor az internetet ki lehet erre használni, hogy különböző platformokon adsz esélyt másoknak, hogy megismerjenek. Illetve ha érettebb, komolyabb gondolkodásúakat keresel, akkor érdemes lehet idősebbek felé is nyitni, úgy sokkal könnyebb, mintha tinédzserek között kutatnál.

Milyen vagy egyébként, milyen jellegű témákban érzed úgy, hogy nem értenek meg mások? Mi az, amiről egy ilyen baráttal szívesen beszélgetnél? :)

2021. jún. 29. 21:46
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Utolsó, igazából nem is konkrét témákról van szó, inkább arra gondoltam, hogy a legtöbben máshogy látják a világot, számomra értelmetlen/felesleges dolgokat találnak fontosnak (pl. mindennapi posztolás), és ez fordítva is igaz.

2021. jún. 29. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!