Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kivel barátkoznál szívesen?

Kivel barátkoznál szívesen?

Figyelt kérdés

A barátkeresőkhöz szólna ez a kérdésem.


Hány évesek vagytok?

Melyik az a korosztály akiknek, a társaságát keresitek?


Illetve saját nemedből vagy az ellenkező, nemből keresnél barátokat?


Esetleg bármelyik nemmel szívesen beszélgetnétek?


2021. jún. 22. 11:40
 1/7 anonim válasza:

20 vagyok és hasonló korúakkal.

Nekem elsődleges szempont, hogy ne a szokásos kamasz legyen, aki csak iszik, vedel és non-stop kocsmába találja csak a helyét.

Másfelől jó ha vannak közös hobbijaink, pl. társasjátékozás vagy programozás, vagy kirándulás.

A nem számomra mindegy, férfiakkal és nőkkel is jól kijövök.

2021. jún. 22. 11:44
 2/7 anonim válasza:

17 vagyok, 17-19 évesekkel barátkoznék. Bár lány vagyok, de inkább fiúkkal, de lányokkal is szívesen, de fiúkkal mindig is jobban kijöttem.

Annyi a lényeg, hogy ha fiú akkor ne akarjon többet barátságnál, mert többet nem tudok neki nyújtani, ha meg lány akkor ne legyen az a tipikus mai tinilány aki mindig a középpontban van, mert velük nem jövök ki jól, inkább a komolyabb, csendesebb lányok az én társaságom.

2021. jún. 22. 11:56
 3/7 anonim válasza:
A nem és a kor nem számít egy barátságban, ezért erre nem lehet érdemben válaszolni.
2021. jún. 22. 13:04
 4/7 anonim válasza:

19/F

Naggyából 17-21 éves korig nemtől függetlenül tudnék barátkozni. Olyan embereket keresek akikkel van közös témánk/érdeklődési körünk és mivel itt úgyis anonim megtudunk beszélni szituációkat. Mert ha velem történik valami ő teljesen függetlenül rálátthat a dolgokra és adhat jó tanácsokat és persze fordítva is.

2021. jún. 22. 20:49
 5/7 anonim válasza:

15-18/19-ig keresnék barátokat.

16l vagyok. A nem mindegy, csak a kor nem.

2021. jún. 23. 16:30
 6/7 anonim válasza:

21 vagyok.


Mindegy a korosztály, csak ne legyen nagyon gyerek, mert az elég kellemetlen lenne nekem.


Barátkozás szempontjából a nem lényegtelen.

2021. jún. 25. 20:41
 7/7 anonim válasza:

29 vagyok és nő

Nőkkel ismerkednék barátkozás céljából. 27 éves kortól.

Férfiakkal azért nem menne mert nem gondolnám azt, hogy megtudna állni a csak barátságnál, inkább tapasztalatból mondom. Ezért barátkoznék nőkkel, nőként.

2021. jún. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!