Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszélgetni?

Valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni és unatkozom szóval ha van kedvetek ismerkedni írjatok. Időm is rengetek szóval ha van kedve majd valakinek személyes talira mert unatkozik szintén akkor írja nyugodtan, csak Szeged környéki legyen és lehetőleg 25 alatt, de ha csak itt gyakorin beszélgetni van kedve bárkinek írjon nyugodtan:) 19/l

2021. jún. 19. 01:30
 1/9 anonim válasza:
Szeged környéki, 25 alatti.. Komoly feltételekhez van kötve a "barátkozás" xd
2021. jún. 19. 01:34
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán jövök ki jól az idősebbekkel, ez van🤷🏻‍♀️ De beszélgetni online bárkivel nagyon szívesen, csak azért találkozni személyesen más. Most őszintén, ha te épp 19 lány vagy szívesen összefutsz random 40 évessel az internetről?
2021. jún. 19. 01:37
 3/9 A kérdező kommentje:
*éves
2021. jún. 19. 01:37
 4/9 anonim válasza:
Nem hinném, de a betegelméjű ember lehet 18 éves is
2021. jún. 19. 01:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben viszont igazad van
2021. jún. 19. 01:41
 6/9 anonim válasza:
Kérdező, az első nem a kor miatt kötött bele a kérdésedbe. Talán megadhattál volna érdeklődési kört, mi a hobbid, miket szeretsz/nem szeretsz csinálni, ilyesmi. Ez a random mindegy mi fán terem csak 25 alatt legyen szegeden, ez tényleg édeskevés. Vagy te nem válogatod meg a barátaidat?
2021. jún. 19. 02:19
 7/9 A kérdező kommentje:
gondoltam a találkozót úgyis megelőzi pár üzenet, ahol mind a ketten eldönthetjük higy szeretnénk-e találkozni a másikkal. Nem muszáj, hogy közös hobbink legyen vagy ilyesmi, bármiről beszélgetek nagyon szívesen. Az 1896-97es Észak-Itáliai hadjárattól kezdve a legújabb sorozatokig tényleg bármiről. Nincsenek korlátok a beszélgetéshez. A személyes találkozó nyílván más, Szegedi vagyok nem várom el hogy valaki Nagykanizsaról utazzon, a korosztályt meg feljebb leírtam már.
2021. jún. 19. 02:27
 8/9 anonim válasza:
Igen
2021. jún. 19. 03:55
 9/9 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem! 24/F
2021. jún. 20. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!