Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt más is aki szívesen...

Van itt más is aki szívesen játszik számítógépen csak nincs kivel? L

Figyelt kérdés

Szeretek kockulni, de egyedül meglehetősen unalmas és már kialakult csoportba (főleg ha nagyobb) nem tudok beilleszkedni.


Azt kell mondjam kb mindenevő vagyok, az egyetlen amit nem szeretek azok a "lövöldözős" játékok :D nehéz lenne leírni mindent mivel játszottam eddig és miket szeretek, ezt inkább egyeztetni kellene.


Korosztály és nem az mind1, jöjjünk ki jól, az a lényeg.



2021. jún. 19. 00:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én szívesen játszok számítógépen, évek óta egyedül játszottam, majd amikor lehetőségem lett másokkal is játszanom úgy, hogy közben beszélünk, akkor rájöttem, hogy sokkal jobban szeretek egyedül játszani.
2021. jún. 19. 00:54
 2/16 anonim válasza:
Között szótár kijavított... Olyan cuki ha egy lány gamer!🤗😁
2021. jún. 19. 05:51
 3/16 anonim válasza:
Na jo ló... Megint... Mindegy... Érted a lényeget!🤣
2021. jún. 19. 05:51
 4/16 anonim válasza:
Mondj egy játékot aztán mehet 🤣
2021. jún. 19. 06:15
 5/16 anonim válasza:
Úgy hogy nem mondtad el mit játszanál csak azt mit nem elég nehéz kitalálni lenne-e valami közös
2021. jún. 19. 08:17
 6/16 A kérdező kommentje:
Elég nehéz lenne leírni mi mindennel játszottam már és mivel szeretek játszani. De tömören, bármi ami chillesebb, farmolósabb játék, a túlélőket és az mmo-kat kifejezetten kedvelem, persze sok mással is játszottam már. Nem egy kifejezett játékra keresek társat, nekem mind1 mivel játszunk ha az leköt és szórakoztat. Ha ez még segít, nem szeretem a PVP-t, persze van néhány kivétel.
2021. jún. 19. 08:24
 7/16 anonim válasza:

Akkor az Apex Legends kilove? :( Pedig pont egy 3.-at keresunk a csapatunkba.


Mi a helyzet az mmo-kkal, pl. wow?

2021. jún. 19. 08:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát az Apex valóban nem olyasmi amit szívesen játszanék. A wow-al viszont már játszottam, de az pont nem jött be annyira. :/
2021. jún. 19. 08:55
 9/16 anonim válasza:
Igazabol barmilyen jatekra nyitott vagyok abban a keves szabadidomben amit jatekokra szanok, szoval ha mondasz olyat, ami lekot es nekem is tetszik, akkor jovok jatszani szivesen :)
2021. jún. 19. 09:03
 10/16 anonim válasza:

Dögunalom gamer csaj: ajjdecukiiiii

Dögunalom gamer faszi: incel, hokimatyi, anyucikedvence

2021. jún. 19. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!