Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni, ismerkedni...

Valaki barátkozni, ismerkedni személyesen?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy itt sokan még Facebookra vagy Instára se mernek átmenni, hogy ott könnyebben beszélgessünk. Szívesen ismerkednék olyan lányokkal, akiknek ez nem probléma, akikkel lehet közvetlenebbül beszélgetni, akár személyesen is találkozni valahol. Írj ha ilyen vagy! 32F, Budapest
2021. jún. 18. 18:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mennyi az alsó és mennyi a felső korhatár, amit mindenképpen elvársz a jelentkezőktől Kérdező?
2021. jún. 18. 18:53
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen, bárkivel szívesen beszélgetek. A beszélgetésből majd úgyis kiderül, hogy mennyire vagyunk hasonlóak, ez nem az életkortól függ.
2021. jún. 18. 19:00
 3/13 anonim válasza:

Bocsánat, rosszul közelítettem meg a kérdésemet: biztosan célszerű úgy ismerkedni, hogy nem tudsz egy jót nosztalgiázni pl. egy korodbelivel?

(Gondolok itt arra, hogy nagyjából ugyanazokat tanították az általános iskolában tananyagként - vagy éppen mi volt a divatőrület bármilyen szempontból...)


De Te tudod, hogy Neked mi lenne a jó: csak attól tartok, hogy nem tolonganak a jelentkezők nagyon.

2021. jún. 18. 19:43
 4/13 A kérdező kommentje:
Van 19 éves ismerősöm, és 40 éves is. Nem ezen múlik.
2021. jún. 18. 19:49
 5/13 anonim válasza:

Ha nem erőlteted az elején sem a facebook-ot, sem az instát, felőlem beszélgethetünk, barátkozhatunk.


(Éppen nemrég tettem kivételt egy értelmes 28 éves fiatalemberrel privátban, de nem találjuk a közös témát, mert egészen más témák érdeklik, mint engem.)


Gondolom elég nagy csalódás lehet a számára, hogy nem tudok mit válaszolni a továbbiakban. (Nem tudok azonosulni az érdeklődési körével.)


Ui: remélhetőleg ez nem ismétlődik meg Veled Kérdező...


Üdv:

47/N

1-es és 2-es válaszoló

2021. jún. 18. 20:47
 6/13 anonim válasza:

Az itteni nőknek (is) az a szokásuk, hogy néhány levél után Csesznek visszaírni.. Egyszerűen eltűnnek...

Most is elkezdtem egy csajjal levelezni. Tényleg regényeket írt! Értelmesnek, kedvesnek tűnt! Erre ez is eltűnt...😅 Mondjuk számítottam rá! Már eleve így állok mindegyik nőneműhöz!

Biztos valaki e pillanatban is döngeti éppen, és nincs szüksége gyakorikérdéses lúzerekre...

2021. jún. 18. 22:12
 7/13 anonim válasza:

6-os:

Ha eleve így állsz a nemtársaimhoz, akkor meg is értem, hogy nem kívánják a társaságod. Vannak olyanok akikkel úgy is lehet beszélgetni, hogy közben nem degradál le

2021. jún. 19. 06:48
 8/13 Barnabas333 válasza:
Pedig 6os csak leírta a tényt ami igaz is... Nemrég írta nekem itt egy nő ha kérdezek sose fog eltűnni, ő is eltünt. Olyanok is visszaléptek, meg eltűntek akikkel már mobilon is jót beszélgettem...43f
2021. jún. 19. 07:17
 9/13 anonim válasza:

Kedves 8-as válaszoló!


Én nem vagyok egy "szó nélkül lelépős" típusú személyiség - ha gondolod, felvehetjük privátban a kapcsolatot.


Üdv:

47/N

1-es, 3-as és 5-ös válaszoló voltam

2021. jún. 19. 08:06
 10/13 anonim válasza:

Hányszor olvastam már ezt... Mégis mind ugyanaz a lemez...

6 - is voltam

2021. jún. 19. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!