Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve ismerkedni?

Valakinek van kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan aki nem szívódik fel 2 üzenetváltás után és lehet vele sok mindenről beszélni.

Nyitott vagyok szinte minden témára.

Lehetőleg lányokkal beszélgetnék, azonban főképp barátkozás a célom.

Kezdő animés és komolyabb gamer vagyok ha ez számít.

18/f



2021. jún. 18. 18:02
1 2
 11/16 anonim válasza:
#3 én szeretem ha egy srác mesél nekem előtte, bár már elég nagy vagyok ahhoz, hogy ne higyjem el, de Budapesten is szoktak lenni anime karakterek a Hungexpo környékén és én is szívesen beöltöznék animenek, csak a barinőim szerint ribinek néznének benne. de amúgy nekem bejön, ha egy srácnak tetszenek az ilyen dolgok.
2021. jún. 20. 13:50
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 Ilyet is jó hallani :D Igazából attól is függ minek öltözöl be, de mondoconon ahol mindenki cosplayel, nem nézne ribinek senki miatta. Ha neked tetszik a cosplay szakma és szívesen belekezdenél akkor szerintem csináld nyugodtan :D
2021. jún. 20. 13:54
 13/16 anonim válasza:
mit jelent, hogy komolyabb gamer vagy? napi mennyit gépezel?
2021. jún. 20. 14:02
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Követem a játékmegjelenéseket, ismerek szinte mindent olyan szinten hogy tudok neked egy részletes kritikát mondani szinte bármilyen játékról amit mondasz, a sztorijukat vágom kívülről az igényesebb daraboknak stb. Ha éppen nincs dolgom vagy nincs lebeszélve ismerősökkel semmi akkor a napom nagy részét a gép előtt töltöm, szóval számoljunk olyankor egy ilyen 10+ órával/nap.
2021. jún. 20. 14:14
 15/16 anonim válasza:
Az a 10+ óra már nem hobbinak tekinthető, hanem függőségnek. Gyakorlatilag a szükségleteken kívül, egész nap a gép előtt ülsz. Az e-sportolók szokták ennyit tolni, de ők ebből élnek meg, gondolom a te esetedben ez nincs így. És még mellé jön az anime is, ami szintén a képernyő bámulásából áll. Nem bántásból, de szerintem értékeld át egy kicsit a dolgokat, hamar elrepülnek a fiatal évek, főleg ha a 4 fal között töltöd a jelentős részét, és később ezt még lehet, hogy nagyon meg fogod bánni.
2021. jún. 20. 22:41
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok függő, szimplán itt van minden amit szeretek csinálni.
2021. jún. 21. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!