Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedved megismerni? 36...

Lenne kedved megismerni? 36n vagyok, 174cm,kb.74kg, házas, Pest megyében élek.

Figyelt kérdés

Csak lányt keresek!!!,

18-35 évesig,

Céljaim:

Beszélgetés bármiről, barátkozás,stb.

Írj privát, nem harapok !

Szép napot mindenkinek!



#barátnő #Többislehet
2021. jún. 15. 15:45
 1/10 anonim válasza:
Kár érted. Azt hittem titkos kapcsolatot keresel.
2021. jún. 15. 16:38
 2/10 anonim válasza:
És a céljaidhoz miért fontos, hogy nálad fiatalabb legyen a másik meg hogy milyen a testalkatod?
2021. jún. 15. 17:39
 3/10 anonim válasza:
2. Hát igen... oda is van írva a címkékhez, hogy több is lehet...
2021. jún. 15. 21:02
 4/10 anonim válasza:
Ja tényleg. Hát kissé bizarr ilyen körmönfontan hálózgatni, amikor itt aztán tényleg mindenféle kategória van.
2021. jún. 15. 21:08
 5/10 anonim válasza:
4. Elég bizarr. 36 éves nő miért keresne fele olyan korú barátnőt? Biztos kitalálták apucival, hogy egy hármassal fel kéne dobni, az oly régi, unalmas házasságuk...
2021. jún. 15. 21:12
 6/10 anonim válasza:
Rájöttem :) de még nem is ez a bizarr, mert lelke rajta meg annak, ha valaki ennek tudtában jelentkezik, hanem hogy barátkozásnak van hirdetve, meg hogy nem harap - pedig pont de :D Miközben ott a szexualitás és/vagy a társkeresés topik, simán lehet őszintén erre keresni tiszta lapokkal totál anonim. Ettől a csak beszélgessünktől nem "romantikus" lesz, hanem ijesztő játszmázás, hátulról támadó vadászat. Szóval ajánlom ehelyett a tiszta lapot. Az ember csak olyat akarjon csinálni, amit nem szégyell kimondani :) Ha meg mégis ütközik a lelkiismerettel, akkor inkább ne csinálja, bármilyen praktikus ötletnek tűnik más szerint.
2021. jún. 15. 21:28
 7/10 A kérdező kommentje:

Hűha, látom pörögnek az agytekervények!

A válasz egyszerű, 2 törölt kérdés után, ami persze a megfelelő kategóriában volt, nem ebben és elég nyíltan kiírtam mit szeretnék, nos úgy döntöttem simán csak barátnőt keresek, azt talán még szabad! Aki intelligens és veszi a lapot, ír egy privátot aztán meglátjuk. Aki meg hülye az... tudjuk. Szóval akinek nem inge, tolja szépen tovább a bringát, köszi!

2021. jún. 15. 21:38
 8/10 anonim válasza:
mit akar egy 36 éves nő egy 18 éves nőtől? Jeez :D Kb a gyereked lehetne, vagy amit még eltudok képzelni az ez: [link]
2021. jún. 21. 20:07
 9/10 anonim válasza:
Jo fosul nézhetsz ki ha egy anonim oldalon lasszóznod kell. Ráadásul nem is az ellenkező nemre hajtasz. Van baj.
2021. jún. 28. 20:51
 10/10 anonim válasza:
Mit filoztok rajta. 3ashoz keres
2022. jún. 25. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!