Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek esetleg van kedve?

Valakinek esetleg van kedve?

Figyelt kérdés

Fiú havert keresek kizárólag csak haverkodásra

Kritériumok: - ne ghostolj ki mert az irtó rosszul tud esni

- ha rámunsz egyértelműen mondd meg és ennyi

-keress te is néha

-friend zona

-légy normális (+18as kép tabu, ne légy paraszt, tudj helyesen írni)

-néha lelkizzünk is

-hívásozzunk is egyszer egyszer

-légy támogató

-légy célorientált

-18-22 korosztály

-fogadd el hogy beszédes típus vagyok

-snapen szeretnék beszélgetni ha itt jól elvagyunk



2021. jún. 12. 16:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kezedet ne kérjük meg?🤦‍♀️
2021. jún. 12. 17:43
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak egy fiú barátot szeretnék ennyi.
2021. jún. 12. 17:45
 3/12 anonim válasza:
Igaz, hogy nem az adott korosztály, de te tulajdonképpen pszichológust keresel 😀
2021. jún. 12. 17:46
 4/12 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak, inkább szakembert keress.
2021. jún. 12. 17:47
 5/12 anonim válasza:
Nem pszichológust, csak egy mélyebb embert. Én megértem, a férfiakra nem jellemzők a melyebb beszélgetések, főleg férfi társaságban. Levés ferfi barátságról tudok, amik tényleg ezen alapulnának. Sok sikert kívánok!
2021. jún. 12. 18:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem pszichológust keresek, csak szeretnék mélyebb érzésű fiúkat is megismerni, ez olyan nagy gond? 😀
2021. jún. 12. 18:25
 7/12 anonim válasza:
Ez nem gond, a probléma ott van, hogy túl sok a feltétel, de arról egy szó sincs, hogy miért érné meg haverkodni veled, de mit tudsz nyújtani. Lehet tévedek, de ez egy picit önző hozzáállás és ezért járnál jobban egy fizetős baráttal. Válaszom nem bántó szándékkal írtam, ha valamiért mégis az jön le elnézést kérek. Üdv, #3as
2021. jún. 12. 18:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is meghallgatok másokat, tanácsot adok nekik, amiben és ahogy tudok segítek. Barátságot szeretnék én is nyújtani, hiszen oda vissza működik csak egy ilyen dolog. Az hogy kivel éri meg haverkodni mindenki az idő során dönti el. Kicsit bántó szándékkal jött le valóban, én is hevesen reagáltam lehet, ne haragudj!
2021. jún. 12. 18:39
 9/12 anonim válasza:
Ebben egyetértünk, idő kell felépíteni egy barátságot, valamint tapasztalataim alapján ez nem úgy indul, hogy na akkor mi most haverkodni fogunk, hanem az élet szüli az alkalmat. Pl ha megfelelnék a keresési feltételeidnek lehet kapásból továbbvinném ezt a beszélgetést, hisz normálisan lereagáltuk a szitut :) #3
2021. jún. 12. 18:48
 10/12 anonim válasza:
Te hány éves vagy?
2021. jún. 12. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!