Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetne velem?

Valaki beszélgetne velem?

Figyelt kérdés

Kort és nemet nem írok, hogy ne legyen előítéletetek ez alapján.


Kedvenc:


- filmműfaj: vígjáték

- dal: Golden - Selfish

- Előadó: műfajfüggő. Golden vokáljai nagyon tetszenek.

- Könyv: Ebből is több van, de ami közös bennük, hogy pénzügyi jellegűek.


Szeretnék a jövőben pár országba elutazni, főleg a skandináv országokba. Szívesen olvasok könyveket, most hétvégén is megyek egyért és már nagyon várom, hogy a kezemben foghassam. Számomra ez egy apró öröm az életben. Szeretek mindent, ami jókedvre derít, például az állatok, egy jó zene, egy aranyos sorozat, vagy egy vicces film. Emellett az akció, amit eléggé szeretek még.


Csak barátkozni szeretnék, semmi többet.


Ha valaki úgy érzi, hogy ez alapján szimpatikus vagyok, írjon nyugodtan egy üzenetet. Lehet, hogy nem rögtön, de válaszolok. :)



2021. jún. 2. 20:23
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szívesen. Nemet és kort hasonló okokból nem írok. Engem se érdekel a tied, te se kérdezd az enyém.

Kedvenc filmműfaj a vígjáték mellett az animáció.

Zenéből mindenevő vagyok, főleg amatőr előadókat hallgatok. Jobbak mint az X-Faktor.

Könyvet nem olvasok. Az Egri Csillagok volt az utolsó amit a felénél letettem, azóta egyáltalán semmit.

Izlandra szeretnék utazni majd egyszer, ha lesz pénzem.

Bármilyen nemű is vagy, csak barátság. Abból viszont a hosszútávút preferálom, ami akár személyesen is folytatódhat idővel. Távolság nem gond, bárhova elmegyek Magyarországon belül és a határainkon túlra is, amennyiben nem kell semmi extra hozzá és nem kerül egy vagyonba a vonat/buszjegy.

2021. jún. 2. 20:34
 2/13 A kérdező kommentje:

Írok. Nekem nem számít a kor és a nem, de gyakorin valamiért nagyon sokan be vannak erre feszülve.


Az animációt én is szeretem, legutóbb a Sonicot láttam, most a Tom és Jerryt várom. Izland engem is érdekel, kiváncsi vagyok az ottani emberekre és az ételeikre. :)

2021. jún. 2. 20:48
 3/13 anonim válasza:

Filmekből nagyon sok mindent szeretek, leginkább a scifi az amit kevésbé, de abból is van egy kettő ami tetszett.

Zenéből minden műfajt szeretek.

Olvasni is szeretek, ha nagyon belemerülök, egy egész napig más világban vagyok.

Szeretnék minél több helyre elutazni, szeretek világot látni.

Emellett szeretek még festeni, és szeretem az állatokat.

2021. jún. 2. 20:58
 4/13 anonim válasza:

Én a Marvel filmeket szeretem.

Zenéből a Swinget.

Olvasni is szoktam néha.

Ahova elszeretnék menni, az Olaszország és Németország.

Szeretek rajzolni, törit tanulni.

Nyugodtan írj privibe!

2021. jún. 2. 21:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Írtam mindkettőtöknek. :)
2021. jún. 2. 21:19
 6/13 anonim válasza:
Az a vicces, hogy mindenki nagyon titkolni akarja, de az első 4 válaszoló és a kérdező is szinte biztos fiú/férfi.
2021. jún. 2. 21:19
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem ír nemet az csak férfi lehet, ha valaki nem ír kort, az meg csak baba. :P
2021. jún. 2. 21:28
 8/13 anonim válasza:
Nem mondom meg melyik válaszoló voltam, de nem vagyok férfi :)
2021. jún. 2. 21:30
 9/13 anonim válasza:
Én is barátkoznék nemtől és kortól függetlenül ha írna valaki.
2021. jún. 2. 22:14
 10/13 anonim válasza:

Én is barátkoznék.

22:22

2021. jún. 2. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!