Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leszel a barátom?

Leszel a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztoook👋

barátokat keresek 👋

"feltètelek"

— Szeresd az animèt (most kifejezetten ilyen barátot keresek)

— A mangát ( nem szükséges)

— Ne légy felénk

— Legyen humorod

— Ne légy túl komoly

— tinédzser légy ( 🔞 no)

— lány fiú mindegy


És ha lolozol az egy jó pont ♥️


2021. máj. 30. 20:18
 1/8 anonim válasza:
Nincs barat felvetel! ... menj tovabb! :)
2021. máj. 30. 20:34
 2/8 anonim válasza:
Hát én kiestem :D
2021. máj. 30. 20:36
 3/8 anonim válasza:
Barat? Majd ha rad bizhatom a titkaimat, majd ha rad mernem bizni az eletemet ... baratnak lenni egy kituntetes es nem gyik kerdesen dol el.
2021. máj. 30. 20:39
 4/8 anonim válasza:

Rám Nagyjából illik a leirás, csak nem Lolozok.

🤔

2021. máj. 30. 21:23
 5/8 anonim válasza:
A barátság akkot barátság ha nincsenek feltételek...szóval fuss neki újra ennek
2021. máj. 30. 21:30
 6/8 A kérdező kommentje:

A feltétel azért van idézőjelbe mert nem találtam rá megfelelőbb kifejezést. Nyilván nem olyan hogy egy életre baràt stb hanem egy olyan "barát" akivel tudok ezekről a dolgokról beszélgetni, és azert vannak ezek a "feltètelek" mert egyáltalán nincs olyan barátom aki ezekben a tèmakörökben mozognak, sok olyan barátom van akiket ezek egyáltalán nem érdekelnek ezek. Instán is "keresgélek" ilyen barátokat csak idáig mindig külföldiekkel sikerült megimserkednem ezért írtam ezt ide ki.


De ha valakit zavar hogy esetleg így fogalmaztam meg, figyelj egyáltalán nem kell ide böknöd az orrod nyugodtan görgess tovább.


Én elmondtam hogy kikkel tudnám megèrteni magam, mèghogyha roszul is fejeztem volna ki magam semmi sértő vagy olyan kifogásolható dolgot nem írtam hogy ilyen nevetséges válaszokat kapják.


Barátság nyilván tudom hogy mit jelen és nyilván vannak barátaim, emberek TUDOM, nem azért írtam ezt ki hogy én "tanácsokat, vagy útbaigazítást" kapják. Nem, normális válaszokat akartam, mint ahogy mindenki más is ezen a platformon.

Azért is van az "ismerkedés"is a" tèmakörök" között. én csak leirtam hogy KIKKEL TUDNÀM MAGAM MEGÈRTENI

2021. máj. 30. 23:48
 7/8 A kérdező kommentje:
#3-nak nyilván nem a BFF-ed lennèk. És ha ismerkedés van akkor nyilván megismersz és majd te eldöntöd hogy rám bizod e a titkod vagy sem.
2021. máj. 30. 23:51
 8/8 anonim válasza:
Mi a tököm az a LOL?
2021. jún. 6. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!