Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni az életünkről?...

Beszélgetni az életünkről? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Ha valakinek van kedve beszélgetni egy figyelmes, értelmes férfiúval, akkor itt vagyok. Lehetőleg valamennyire azonos személyiségűek legyünk, leírok pár dolgot magamról.


Elemző, sokat gondolkodó, mélyen érző vagyok, aki nagyon szeret tanulni, főleg humán tantárgyakat. Gyorsan és könnyen tanulok, az olvasás nagyrészét kiteszi az időmnek. A spiritualitás és pszichológia az amiben a legjártasabbnak gondolom magam. Mindkét nemből szívesen ismerkedem, egyébként biszexuális vagyok.


Olyanokkal ismerkednék akik hasonlóak, és szívesen beszélgetnek. Azok is írhatnak, akik nagyon vágynak erre, de nem annyira érzik hogy lenne mit mondaniuk, mert legalább megpróbáljuk.

Engem főként a másik élete érdekel, a személye, az egész. Nem üres csevegésre vágyom, ami csak úgy van cél nélkül, és semmilyen formája nincs.


Aki szeretne az írjon privátban.



2021. máj. 29. 18:54
 1/6 anonim válasza:

Hello, beszélgethetünk, de ha kifejteném az életemet, akkor eléggé "nyavajgásnak" hangzana.

Max egy infót de dobsz, egy infót én.

2021. máj. 29. 19:26
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy, és mi az MBTI-d?
2021. máj. 29. 19:55
 3/6 anonim válasza:
Nyugodtan rám lehet írni. Igaz, az enyém is panaszkodás lenne, de igyekszem kilábalni belőle, vannak terveim. :)
2021. máj. 29. 19:55
 4/6 A kérdező kommentje:
22, INTJ.
2021. máj. 29. 19:57
 5/6 anonim válasza:
írj nyugodtan
2021. máj. 29. 21:09
 6/6 anonim válasza:
Nem sokat panaszkodom, nagyjából elégedett vagyok az életemmel, céltudatos vagyok, és tanult. Küzdősportolok, és régiségeket gyűjtök. Húsz éves lány vagyok, írj, ha gondolod.
2021. jún. 1. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!