Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Talán aggódnom kéne? Miért...

Talán aggódnom kéne? Miért csinálja ezt? Vagy csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés

Röviden tömören van egy lány,akivel már rég jóba vagyok,szinte egésznap beszélünk,de igazából nem folyamatosan,csak időközönként válaszol,de akkor nyilván mindenre és nem egy szavasakat ír...Érzem hogy izzik köztünk a levegő,és van viszonzás,volt már tali is,tök jól elvoltunk,viszont idegesít,hogy ha reggel írok neki,akkor délután ír vissza,vagy délután írok neki,és vagy nagyon este ír vissza,vagy másnap.Mindig érdeklődik milyen volt a napom,és van köztünk vonzalom,de nem értem miért ír vissza későn,vagy csak nagyon soká.Szerintetek ez normális?Illetve én aggódom túl?

Normális válaszokat,előre is köszi.


22/F


2021. máj. 17. 21:01
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj. Biztos elfoglaltságai vannak és nincs egésznap gépközelben vagy telefonközelben. A lényeg az, hogy személyesen jól elvagytok. Vagy ő is az a típus aki élőben szívesebben beszélget, mint online és nem nagyon szeret chatelni. Nekem az exem ilyen volt. Ő is csak néha írt.
2021. máj. 17. 21:17
 2/3 anonim válasza:

Egyet értek az #1. válaszolóval. Ez valószínüleg nem jelent semmit, de ha jelentene, az aggódás akkor sem oldaná meg, szóval ne aggódj.

De a helyedben engem isnérdekelne, úgyhogy rákérdeznél az egyik találkozásunkon. Csak vigyázz, hogy ne úgy hangozzon, mintha számon kérnéd, de azért tudasd vele, ha ez nem esik neked jól.

Mondjuk messengeren látni, hogy mikor volt elérhető utoljára, szóval hogyha ott beszéltek, és látod, hogy már pl. 6 órája nem volt elérhető, akkor lehet hogy nincs gépközelben, vagy nem ér rá megnézni a mobilját, vagy mittomén. De ha már több órája ráírtál és látod, hogy végig elérhető, az már érdekesebb.

Na mindegy, asszem ennyi. Sok sikert!^^

2021. máj. 17. 22:07
 3/3 anonim válasza:

Akkor csak nem izzik az a levegő ha félnaponta válaszol...

Ennyi idősen nincs az az elfoglaltság ami miatt ne lehetne visszaírni hamarabb.

23 vagyok dolgozok(főállásban) tanulok(levelezőn) és sportolok heti 4 alkalommal munka után :D

2021. máj. 18. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!