Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csúnyának mondott lányok...

Csúnyának mondott lányok lenne kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés

hogy miért olyan lányt keresek akit csúnyának tartanak vagy tartja magát:

azért mert én is hasonló pasi vagyok,nem sokat vagyok nők közelében ezért jó lenne barátkozni lányokkal. Így talán nem lenne annyira nehéz.


2021. máj. 8. 12:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
Most komolyan, miért nem lehet ezt szebben kifejezni? "Olyan lányt keresek, akinek a belső fontosabb, mint a külső"
2021. máj. 8. 12:46
 2/16 A kérdező kommentje:

erre nem gondoltam de tényleg így kellett volna.


jó mondjuk lehet egy szép lánynak fontosabb a belső,az igaz hogy kevesebb rá az esély.

2021. máj. 8. 12:49
 3/16 anonim válasza:

Az esély arra kevesebb, hogy erre a "hirdetésre" jelentkezzenek.


Amit ebből a kérdésből le lehet szürni, az csak az, hogy ronda vagy, és kétségbeesett, és bármilyen ronda lány szóba jöhet nálad.


Mintha beadnál egy üres önéletrajzot munkakeresésnél, hogy semmihez nem értesz, ahhoz is szarul, és nem vesznek fel sehova, ugyhogy ha van valamilyen meló, amit senki nem végez el, akkor azt adják neked.

Felvennének wécét meg disznóólat takarítani.


Azt mutasd meg, hogy mi az, ami miatt egy lánynak jó, ha ismerkedsz vele, mihez értesz, mit szeretsz csinálni, stb.

És ne olyanokat irj, hogy olyan lányt, akit szerethetek, meg mindig hüséges lehetek hozzá, meg mindent megtehetek érte, mert ez is elég gáz.

Ha nincs magadról mit mondanod, csak azt, hogy neked kell egy lány, és hogy ronda vagy, akkor előbb dolgozz magadon, mert nem a rondaság lesz az, ami miatt nem jön össze egy kapcsolat.

2021. máj. 8. 13:21
 4/16 anonim válasza:

A hármasnak nagyon igaza van!

Sok szép lány csúnya mások szerint, ezt nem lehet kategorizálni.

Ami számodra csúnya az nem biztos, hogy más számára is.

Rám sokan mondták, hogy csúnya vagyok, az egész gyerekkorom konkrétan ebből állt, de a párom mégis szeret, és az akkori utálóim most mégis irigyek rám.

Ez veled kapcsolatban is igaz. Lehetséges, hogy csak te látod magad csúnyának, de másnak te tökéletes lehetsz.

2021. máj. 8. 13:31
 5/16 anonim válasza:
Nekem van kedvem.
2021. máj. 8. 13:43
 6/16 anonim válasza:
A csúnya lányok szépek.
2021. máj. 8. 13:47
 7/16 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha van kedved. 24/L
2021. máj. 8. 14:13
 8/16 anonim válasza:
Akik lányok írtak, hogy lehet nekik írni, nem ronda fiu is irhat nektek?
2021. máj. 8. 14:16
 9/16 anonim válasza:
7-es vagyok nekem bárki írhat szívesen beszélgetek akárkivel.
2021. máj. 8. 14:19
 10/16 anonim válasza:

Nekem pl. a plázacicák a csúnyák, de szerintem sokan másoknak sem tetszenek ezek a műpitsák meg a kiélt fejűek. A termeszetes szépség a nyerő.

Akkor neked ilyen cicababák írjanak?😀

2021. máj. 8. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!