Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ma éjszaka addig nyomom a...

Ma éjszaka addig nyomom a lolt, amíg bírom. Valaki beszáll?

Figyelt kérdés

Ex Dia 2 vagyok, ha számít. Az enemy aki ellen győztem sokszor oltogatott h szerencsétlen vagyok, mert dia 1ig már nem jutottam el.


Aramozni szerenék, vagy tryhard normál, bár nekem mindegy a társam h áll hozzá, csak ellegyünk. Silver 2ben van ez az accom, ha kell később boostot is nyomok, ha együtt rankedezünk. adc main.



#bring back urf
2021. máj. 6. 20:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedvtől függ h tryhard vagyok e. Időszakos. Általában ultra tryhard jellemzett, mert abból van élvezetem ha a legjobban játszom. Mostanában mégis áttértem aramra, közben podcastet hallgatok és úgy elvagyok.


"és melyik adcvel nyomulsz?"

Inkább aramozok, de am Vayne, Ezreal, Draven voltak a mainek. Azután Cait. Ezeket imádtam. Vayneben még régi seasonokban volt egy saját buildem, hogy full attack speed, utolsó két item tank. Egy tank voltam, aki true damagelt folyamatosan mindenkit és hpt töltött egyfolytában. Megölhetetlen voltam a jó kiteolás miatt.

2021. máj. 18. 20:47
 12/13 anonim válasza:
Áh :D Én egy már nem annyira újonc, de még tanuló support otp vagyok, szóval kicsit eltérő kaliber. De jó játékot azért c:
2021. máj. 18. 20:56
 13/13 A kérdező kommentje:

Mi az az otp?

Miért jó játékot? Gyere fel és játsszál, most kéreted magad v mi?

Aramozunk aztán.

2021. máj. 18. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!