Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találok olyan embert aki...

Hol találok olyan embert aki ki mer bújni a képernyő mögül?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés alatt keresnek beszélgetni, levelezni, unaloműzésre használni vkit, de kizárólag a biztonságos kijelző mögött maradva.

Nem kötöm nemhez, de tényleg ennyire nagyon fontos szorongani, mintsem kimozdulni és élvezni a másik társaságát?

Mondjuk ehhez alap dolog h ne félelmeket és itéleteket boritsunk a másikra meg mindenkire és emiatt is szorongani és kerülni a lehetőséget is, nehogy megtörténjen a félelem. Igy nem lehet élni ha mindig a félelmek elől menekülünk, amiknek jó ha 1%-a megtörténik valójában. Nem várok semmit a kérdésemtől, a milyen messze vagy és milyen jó lenne de mégsem, ezért nem azért nem ezek nem érdekelnek, de ha megfogtalak, mozdulnál, bp-n tudsz és a privát üzenet opciót használva. 28F


2021. máj. 3. 11:16
 1/6 anonim válasza:
miért itt keresel? Menjél egy parkba, ott már csupa olyan ember van, aki ki mert mozdulni.
2021. máj. 3. 12:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Értő olvasás..
2021. máj. 3. 12:04
 3/6 anonim válasza:

Nyilván korodbelit keresel, ezt beleírhattad volna.

Úgy tapasztalom, a Nálad idősebbek jobban kimozdulnának, én is írtam már így másnak privit, de pont az, aki kirándulásra vágyott,húzta az időt..

Így nem látom értelmét, pedig budapesti vagyok, sokat mozgó férfi.


Azért legyen szerencséd !

2021. máj. 3. 18:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta h korombelit keresek, ne legyen "nyilván" az ami nem az. Inkább kérdezz, ne találgass.
2021. máj. 3. 18:34
 5/6 anonim válasza:
Hiaba van tali ha mindenki a mobilját nyomkodja
2021. máj. 4. 07:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyannal nem talizok
2021. máj. 4. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!