Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen a szegedi egyetemi...

Milyen a szegedi egyetemi élet ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés
Valószinűleg ősszel kezdem az egyetemet Szegeden. Lehet, hogy kolis leszek, de ez még nem biztos. Gimiben voltak barátaim, de ők vagy más városba mennek vagy időközben rossz barátnak bizonyultak. Nemrég szakítottunk a párommal, ezáltal nagyon egyedül érzem magam. Az egyetlen támaszom a legjobb barátom, ő még mellettem van. Mit gondoltok, tudok majd magamnak társaságot találni Szegeden?

2021. ápr. 29. 08:23
 1/7 anonim válasza:

Simán, egyetemen könnyű barátkozni. De ez természetes, hogy izgulsz, ne aggódj. :)

Melyik kar?

2021. ápr. 29. 08:24
 2/7 A kérdező kommentje:
GTK :)
2021. ápr. 29. 08:26
 3/7 anonim válasza:
Ooh attól meg főleg nem kell tartanod, ha alapból is könnyen ismerkedős vagy. Egyik szobatársam az volt, mondjuk ő tényleg nagyon bulizós meg ide-oda járkálós volt. :D Úgyhogy ő imádta.
2021. ápr. 29. 08:33
 4/7 anonim válasza:
Állítólag Szegeden a legkönnyebb barátkozni az egyetem közül, mivel nagyon tanulóbarát az egész város. Én szegedi vagyok, de ezeket olvastam, én is csak ősztől leszek hallgató, de nem a GTKn, szóval nem valószínű, hogy összefutunk.
2021. ápr. 29. 08:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Annyira nagyon könnyen nem ismerkedem, de bulizni én is nagyon szeretek :)
2021. ápr. 29. 08:52
 6/7 anonim válasza:
Szegeden könnyű ismerkedni, melegeknek és heteróknak is sok lehetőség van.
2021. ápr. 29. 17:34
 7/7 anonim válasza:
Én már a gólyatáborban megtaláltam a mostani párom, akivel azóta másfél éve már együtt is élünk. Szóval nekem nagyon gyorsan ment. :D Sokan akarnak szerintem ismerkedni, koliban is, bulikban is.
2021. ápr. 30. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!