Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy veszprémi 16 éves fiú mit...

Egy veszprémi 16 éves fiú mit csinálhat Veszprémben?

Figyelt kérdés

16 éves veszprémi fiú vagyok, augusztusban költöztünk ide Miskolcról.

Az iskolában nem tudtam barátkozni, és gondolom a vírus miatt is minden zárva. Egyedül online barátaim vannak és nincs más és dög unalom a város olyan mintha 1500as években élnénk azt sehol semmi buli csak templomos b.ziskodas



2021. ápr. 18. 20:59
 1/9 anonim válasza:
Haver teljesen átérzem. Ez a város max akkor érdekes ha pár napig vagy itt. A bulikkal amúgy ellehet lenni, kivéve most meg azért vannak szép helyek, de egy idő után azokhoz is csak haverokkal jó kijárni. Én azt mondom most próbálj online itteni barátokat találni, aztán velük majd össze tudsz jönni
2021. ápr. 18. 21:05
 2/9 anonim válasza:
Gyereket pl
2021. ápr. 18. 21:14
 3/9 anonim válasza:
Szerintem remek sétákat lehet tenni a völgybe vagy a gulyadombnal az erdoben. Persze nem tudom mennnyire vagy kirandulos típus. Szerintem is probalj az online barataiddal lenni aztan ha minden kinyit akkor tudsz majd ismerkedni.
2021. ápr. 18. 22:03
 4/9 anonim válasza:
Koltoztel volna Pestre
2021. ápr. 19. 07:21
 5/9 anonim válasza:
Én is 16 éves veszprémi fiú vagyok, és teljesen átérzem a helyzeted. Ennél elb.szottabb város nem létezik, semmi nincs itt, qrva unalmas az egész. Kb ugyan az mint Miskolc, csak fele akkora, nyugger és clgánytelep. Kérdésedre válaszolva; semmit nem tudsz csinálni, ez olyan mint egy falu.
2021. ápr. 20. 17:08
 6/9 anonim válasza:
Vegyetek xboxot es csapassátok a gamét
2021. ápr. 21. 01:02
 7/9 anonim válasza:
Attól is függ, hogy a városon belül hol laksz?
2021. ápr. 21. 02:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Haszkovó ltp
2021. ápr. 21. 02:45
 9/9 anonim válasza:
Menj ki a parkba, mindig tele van fiatalokkal,akik ott edzenek, biztos össze tudsz pár emberrel haverkodni.
2021. ápr. 28. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!