Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki együtt rajzolni?

Valaki együtt rajzolni?

Figyelt kérdés

Digitális rajzoláshoz keresnék "motivációs társat", akivel egymást a fejlődésre ösztökéljük.

Persze nem kikötés, hogy digitálisan rajzoljon a másik fél, csak én szeretnék ebben a médiumban fejlődni.

Úgy képzeltem el, hogy rajzolás közben beszélgetnénk, adnánk egymásnak tanácsokat, megoldásokat próbálnánk szolgáltatni egymás művészeti elakadásaira, esetleg feladatokat/ingyenes megbízásokat adnánk egymásnak, amiket határidőre kell megcsinálnunk, majd ezeket kritizálnánk a fejlődés érdekében.

Ebből persze a későbbiekben kialakulhat egy barátság is, tehát nem röghöz kötötten csak a művészetre kell fókuszálni, de ez lenne az indító folyamat, ami remélhetőleg mindkettőnket ráhelyez a motivált alkotás útjára.


Én főként hétköznap délutánokon vagy hétvégéken érnék rá, mert főállásban dolgozom. 21 éves vagyok, a másik féllel kapcsolatban nincs kor/nembeli elvárásom.

Főleg sötét, groteszk, morbid, misztikus jellegű dolgokat szeretek alkotni, de nem baj ha a másik fél ennek szöges ellentétével azonosul.


Ha felkeltettem az érdeklődésed várom az üzeneted. ^-^



2021. ápr. 11. 21:57
 1/8 anonim válasza:

Félelmet kelt bennem a rajztémáid!

Inkább nem rajzolok többé!

2021. ápr. 11. 22:38
 2/8 anonim válasza:

Szia, valahol meg lehet nézni miket alkotsz?


Nekem is szükségem lenne valakire, aki nyom előre benne :D

2021. ápr. 12. 11:34
 3/8 anonim válasza:
Szia, engem érdekelne, de a digitális rajzolásban egyaltalán nem vagyok otthon, szóval én full nulláról indulok. Én is ilyenkor érnék rá, viszont a határidőket nem tudom mennyire tudnám teljesíteni, ha lesz olyan. 😅
2021. ápr. 12. 17:00
 4/8 anonim válasza:
En benne vagyok ha nem zavar hogy palcikaembernel tobbre nem vagyok kepes
2021. szept. 18. 05:21
 5/8 anonim válasza:
Én is benne vagyok
2021. szept. 18. 15:53
 6/8 anonim válasza:
Szeretek rajzolni csak nem igazán tudok
2021. szept. 18. 15:53
 7/8 anonim válasza:
Ha gondolod írj
2021. szept. 18. 15:53
 8/8 anonim válasza:
Nyugodtan
2021. szept. 18. 15:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!