Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokat keresek. Skinhead...

Barátokat keresek. Skinhead vagyok 17/f?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 20:34
 1/8 anonim válasza:
ez még létezik? :o
2021. ápr. 5. 20:40
 2/8 anonim válasza:
Attól még, hogy 17 évesen már hullik a hajad, nem leszel skinhead, csak egy pózer. Lehet, hogy nem kéne a herbált nyakló nélkül...
2021. ápr. 5. 20:44
 3/8 anonim válasza:

Ajaj el-el tűnnek válaszok...

Ahogy látom, más is leírta "cenzúrázva" a lényeget.

Jó tanács! Ha ismerkedni szeretnél ne jellemezd magad így, mert csak ki fognak nevetni.

Mit szólnál, ha pl egy veled egy idős csaj úgy mutatkozna be hogy "Szia, xy vagyok, plázacica."?

Nem értem miért jó neked ha "szkínhed" vagy/leszel, de ha ez a vágyad, akkor azt kéne elérni hogy mások gondolják úgy hogy te egy skinhead vagy. Nem pedig szájbarágni, hogy én márpedig az vagyok...

2021. ápr. 6. 13:14
 4/8 anonim válasza:
Irj
2021. ápr. 6. 13:35
 5/8 anonim válasza:
Engem skinhead lányok érdekelnének. Írjon privit, ha akad itt!
2021. ápr. 6. 19:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso akad irtak is ;)
2021. ápr. 6. 20:19
 7/8 anonim válasza:
a melegeket is elítéled? Mert én az vagyok és szívesen ismerkednék skinheaddel
2021. ápr. 7. 02:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Hello nem ítélem el a melegeket de a díszbu***at gyûlölöm akik a prideon bõrtangában flangál. Egy ember ne vonuljon fel mert seggbe szereti. Viszont hogyaha tenyleg normális meleg es birsz viselkedni nincs semmi bajom es el tudlak fogadni... Viszont én kizárolag hetero vagyok nem vonzodom ferfiakhoz... Ha ez mind nemzavar irj privibe.
2021. ápr. 7. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!