Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak még One direction fanok?

Vannak még One direction fanok?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen beszélgetnék valakivel róluk, mert persze tudom követni az oldalakat róluk de ott csak angolul tudnék barátkozni és jó lenne egy ember akit szintén érdekelnek és az én nyelvemet beszélni..

Még nem olyan régen vagyok a fandomban és igazából nem is a zenéjük fogott meg hanem a személyiségük, sok videót néztem róluk meg a koncertjeikről, interjuikról és nagyon szimpik. De persze a zenéjüket is hallgatom, bár most inkább a szólista karrierjük jön be.

Szóval örülnék egy barátnak akivel tudok róluk beszélgetni:)

Én kicsit már talán kinőttem a rajongós korszakból ezért ha pl meglátnám őket nem kezdenék el sikítozni, inkább olyan normális módon bírom őket (csak ha ír egy directioner tudja mire számítson)

17/l



2021. ápr. 3. 22:03
 1/2 anonim válasza:
Jelen, most olvastam, hogy visszatérnek, nagyon örülök neki bár így hogy Zayn és Harry nem térnek vissza fura lesz, de kíváncsi vagyok mennyire tudja majd őket pótolni Sven és Holmes. Érdekes lesz ez a felállás.
2021. ápr. 3. 22:09
 2/2 anonim válasza:

Írj ha szeretnél beszélgetni!

Illetve ha esetleg ide tévedne még egy 1D fan, az is nyugodtan írhat! :D

2021. ápr. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!