Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve barátkozni?

Valakinek lenne kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Egy életvidám 22 éves leányzó lennék.


Zenei ízlésemet tekintve mindenevő vagyok képes vagyok mindent meghallgatni ha megtetszik az adott zene akkor pedig órákig eltudom hallgatni az adott,zeneszámot.


Szeretek bolondságokat csinálni, ugyanakkor szeretek komoly is lenni.


Terveim szerint szeretnék igaz barátokra lelni az oldalon ha van erre lehetőség.


Leginkább olyan emberek társaságára vágyom akik nem tűnnek el egyből pár levél után.


Hozzám hasonló embereket keresek, akik szeretnének egy jót csevegni.

Kortól és nemtől függetlenül bárkivel barátkozom akivel megtalálom a közös hangot. :)


Ha úgy érzed magadra ismertél és szeretnél velem barátkozni dobj meg egy priváttal.:)


2021. márc. 24. 21:36
 1/9 anonim válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy? :)
2021. márc. 24. 21:42
 2/9 anonim válasza:

Szia! Én sajnos még nem tudok kérdést kiírni. Úgy érzem most magam, mint egy tömény szar a füvön. Elég sok mindenen mentem keresztül az évek alatt, mint egy akciófilm. Ha esetleg szerethél hallani pár izgalmas történetet, meg dumálgatni, akkor keress fel, kérlek. :)

Bárki más is írhat, akit érdekelnek a jó sztorik, akikról senki sem tud még.

2021. márc. 24. 22:29
 3/9 anonim válasza:
Valaki nekem is írhatna!
2021. márc. 24. 22:38
 4/9 anonim válasza:
Sajnos azt tapasztalom, hogy akik azt mondják, hogy nem tűnnek el, idővel mégis megteszik, még ha nem is 2 üzenet után, hanem 6. Ha te tényleg nem ilyen vagy, örömmel megismernélek. Hosszútávú igazi barátság a cél. Valószínűleg már csak nappal fogok visszaírni, de vissza fogok.
2021. márc. 25. 02:50
 5/9 anonim válasza:
Miért mindenki a zenei ízlése alapján akar barátkozni. Nonszensz, komolyan.
2021. márc. 25. 11:18
 6/9 anonim válasza:
Van egy discord szerver ahol ezt csináljuk akit érdekel írjon és küldöm a linket :)
2021. márc. 25. 12:16
 7/9 anonim válasza:

5: mert a zenei ízlésed sokat elárul a személyiségedről.

Nem mellesleg közös érdeklődési terület 🤷

2021. márc. 26. 19:30
 8/9 anonim válasza:
Semmit nem arul el rola okostojas.
2021. márc. 26. 23:51
 9/9 anonim válasza:
25/F BP írjatok :)
2021. márc. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!