Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kinek van kedve beszélgetni?

Kinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
N24
2021. márc. 18. 11:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ez egy tény: uncsik vagytok. De nem azért mert a valóságban uncsik lennétek, hanem írásban. Adjátok magatokat aztán majd nem lépnek le. Ez alatt nem azt értem, hogy írjátok le mik a fétiseitek és mit tennétek az ágyban. Ti férfiak is ugyanolyan érdekesek vagytok mint a nők, megérdemlitek hogy tudjanak rólatok is, akkor ne csak ti kérdezzetek könyörgöm, ne alázkodjatok meg ennyire, fejtsétek ki a véleményeteket (anélkül is hogy ha nem kérdezték), ha van vmi témáról-.-
2021. márc. 18. 13:30
 12/15 anonim válasza:
#10, 11: Bocs, de ha engem érdekel valaki, akkor kérdezek. Ha meg elkezdünk magunkról beszélni, akkor abba köttök bele, hogy "megint egy nárcisztikus faszi, akit csak saját maga érdekel". Másrészt mi értelme van kifejteni bármit is, ha az esetleg nem érdekli a másikat? Erre szolgálna az, hogy ha bárkit érdekel a másik mondandójában valami, akkor jelzi neki, hogy "ezt meg ezt fejtsd ki". Harmadrészt meg marha könnyű ám kifejteni bármilyen véleményt, amikor a nők többsége ír két tőmondatot válaszként...
2021. márc. 18. 13:41
 13/15 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod. 24/f
2021. márc. 18. 13:55
 14/15 anonim válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan. 25f
2021. márc. 18. 14:41
 15/15 A kérdező kommentje:

#10-nek igaza van. Bevallom teljesen őszintén ghostingoltam már nem egyszer, de annak oka volt. Vagy olyan volt a beszélgetőpartner stílusa, vagy egyszerűen a "Szia-Szia - Mizu" - n túl nem jutottunk semerre, így inkább nem erőltettem.

Ha valaki értelmes, értelmesen tud beszélgetni, de még sincs közös téma, azzal meg udvariasan közlöm, hogy ez nem fog működni és ne raboljuk egymás idejét. De egyébként nem lépek le, ha nincs rá okom.


Aki szeretne még beszélgetni a kommentelők közül, és nem írtam neki lenne olyan kedves hogy rámírna privátban mert sajnos már nem tudom kinek írtam és kinek nem. :)

2021. márc. 18. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!