Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok! Kinek van kedve...

Lányok! Kinek van kedve ismerkedni? (többi lent)

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és szívesen ismerkednék olyan lányokkal akik nem csak két mondatot tudnak írni hanem tényleg lehet velük beszélgetni ha van közös téma 😄


Szeretnék új embereket megismerni, hátha kialakul egy jó barátság vagy valami 😃


2021. márc. 10. 01:05
 1/3 anonim válasza:
Nem gyakori jelenség az ilyen lány, de vannak, kitartás!
2021. márc. 10. 07:27
 2/3 anonim válasza:

Hát én 20 éves lány vagyok, beismerem, hogy olyan esetekben nem írok vissza, amikor a másik fél olyan, hogy nagyon rám hajt, vagy nagyon butuska..

Egyébként nagyon nehezen indulnak a beszélgetéseim, mert ugye vegyük figyelembe, hogy egy tök idegennel beszélgetek, ahogy a másik is. Nehéz témát felhozni, és a "mesélj kicsit magadról" vagy "mit lehet rólad tudni" nem feltétlenül jó, már unalmas. Akár a másik kérdezi, akár én.

De ha ezen felül mégis úgy döntesz, hogy szeretnél velem beszélgetni, írj nyugodtan :)

2021. márc. 10. 09:05
 3/3 anonim válasza:
Írj nyugodtan
2021. márc. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!