Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért vonzom az ilyen típusú...

Miért vonzom az ilyen típusú embereket? 23/N

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy mindnekinek én vagyok a lelki szemetesládája, mindenki elmondhatja gondját, baját, megbeszéljük, megpróbáljuk megoldani. Keresnek, ha kell valami, ha én keresem őket 2 perc múlva már róluk van szó.

Miért vonzom őket? Hogy találhatnék olyan barátot, hogy lehetnék olyan barátságban, ahol mindketten fontosak vagyunk. A párkapcsolatom ilyen.


2021. márc. 8. 08:56
 1/4 anonim válasza:
Ismerős helyzet...
2021. márc. 8. 08:59
 2/4 anonim válasza:
Mert a legtöbb barátság manapság érdekbarátság, ami arról szól, hogy neki mi a jó, a másik meg csak addig jó amíg haszna van belőle. Én nem ilyen vagyok, igaz barátot szeretnék, így ha nincs ellenedre, szívesen megismernélek.
2021. márc. 8. 09:03
 3/4 anonim válasza:

Vannak érdek barátságok, de azért nem ez a jellemző szerintem.

Örülj, hogy a pároddal viszont mindketten fontosak vagytok. Egy jó párkapcsolatot sokkalta nehezebb összehozni mint egy jó barátságot hidd el!


Olyan köröket keress, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak. (Most COVID alatt egyenlőre mondjuk facebook csoportokat, ha nincs más). Aztán, ha lehet csinálj velük programokat a közös hobbik kapcsán.

Sok sikert!:)

2021. márc. 8. 09:37
 4/4 anonim válasza:
Legyen a párod a legjobb barátod.
2021. márc. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!